Znaleziono 0 artykułów
06.07.2022

Land Rover zorganizuje Junior Gold Academy

06.07.2022
Fot. Materiały prasowe

Land Rover od dwóch lat jest strategicznym partnerem PGA Polska oraz wspiera Adriana Meronka – najlepszego polskiego golfistę. Teraz brytyjska marka startuje z projektem, do którego zaprosiła najlepszych ludzi z branży, by uczyli najmłodszych gry w golfa.

Land Rover Junior Golf Academy to projekt skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 lat. Młodych zawodników będzie wspierał polski golfista Adrian Meronk, który wygrał turniej Horizon Irish Open 2022.

Fot. Materiały prasowe

– Moim zdaniem golf to sport, który niesamowicie wciąga i sprawia, że każdego dnia chcesz osiągać więcej. W golfie nie ma ostatecznego celu – jest tylko chęć bycia coraz lepszym. Aby osiągnąć sukces trzeba nie tylko wytrwale trenować, ale też mocno wierzyć we własne siły. Potrzebne jest oczywiście także wsparcie innych osób. Mnie bardzo pomagali moi rodzice, za co zawsze będę im wdzięczny. Jednak, by realizować się w tym sporcie, trzeba wykonać pierwszy krok i po prostu spróbować. Dlatego zachęcam do dołączania do Land Rover Junior Golf Academy. To może być świetny początek wielkiej sportowej kariery i niesamowitej przygody – mówi Adrian Meronk.

Zajęcia Land Rover Junior Golf Academy będą się odbywały przez całe wakacje, na polach golfowych w Gdańsku (Tokary Golf Klub), Warszawie (Olympic Golf Club), Szczecinie (Binowo Park Golf Club) i we Wrocławiu (Wrocław Golf Club). Pełny cykl szkoleniowy obejmie osiem spotkań.

Fot. Materiały prasowe

Na koniec wydarzenia odbędzie się turniej golfowy na Lisiej Polanie, w którym dzieci będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych: 7-9 lat, 10-12 lat i 13-15 lat. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Zapisy do Land Rover Junior Golf Academy potrwają do 16 lipca. Zajęcia będą odbywać się przez całe wakacje i będą prowadzone na zasadzie tygodniowych lekcji z trenerem. Rejestrować można się na stronie landrover.pl.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Land Rover zorganizuje Junior Gold Academy
Proszę czekać..
Zamknij