Znaleziono 0 artykułów
01.05.2022
Artykuł partnerski

LG XBOOM 360 RP4: stylowy design i dźwięk klasy premium

01.05.2022
Fot. Materiały prasowe

Głośnik idealny zapewnia wielokierunkowy wysokiej jakości dźwięk, a przy tym zachwyca stylistyką. Właśnie taki jest nowy LG XBOOM 360 RP4. Sprawia, że czas spędzany w domu z przyjaciółmi albo bliskimi jest wyjątkowy. Dzięki niemu muzyka podczas kameralnych plenerowych imprez brzmi nie gorzej niż na koncertach.

Coraz cieplejsze wiosenne dni zachęcają do spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Domowe imprezy, połączone ze wspólnym gotowaniem czy plenerowe grille będą jeszcze przyjemniejsze, jeśli umili je ulubiona muzyka. Często jednak domowe głośniki zamontowane są tak, że w jednym miejscu dźwięk jest idealny, a do pozostałych dociera słabiej, zniekształcony. Podobne problemy mogą dotyczyć muzyki w plenerze, na przykład w ogródku. Przenośne głośniki często nie dają odpowiedniej jakości dźwięku. Przynajmniej tak było do tej pory. Model LG XBOOM 360 RP4 to stylowy design i dźwięk klasy premium – w dowolnym miejscu i czasie!

Fot. Materiały prasowe

LG XBOOM 360 RP4: Idealne brzmienie w każdym zakątku

Ostatnie lata sprawiły, że coraz częściej zamiast wychodzić do klubu czy na koncerty, zaczęliśmy organizować spotkania towarzyskie w domach. Cierpieli na tym miłośnicy muzyki, bo przecież w mieszkaniu trudno osiągnąć tak dobre wrażenia audio, a przez to tak samo wyjątkową atmosferę jak w klubie. Na szczęście teraz możemy liczyć na zupełnie nowe doświadczenia dźwiękowe w domowym zaciszu. Głośnik LG XBOOM 360 RP4 to prawdziwe dzieło sztuki audio. Niezależnie, gdzie zostanie ustawiony, jego stożkowy kształt w połączeniu z technologią LG sprawią, że cłe pomieszczenie wypełni naturalny dźwięk wysokiej jakości, dobiegający ze wszystkich stron.

Jak to działa? Stożkowo-cylindryczna obudowa głośnika mieści element rozpraszający dźwięk. Tego typu technologia zapewnia przekazywanie czystego sygnału audio bez zakłóceń. Konstrukcja modułu odbijającego głośnika wysokotonowego i niskotonowego, zwykle spotykana tylko w wysokiej klasy produktach audio, została zaprojektowana tak, aby zapewniać dźwięk w zakresie 360 stopni przy minimalnych zniekształceniach. Dzięki temu zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz głośnik XBOOM 360 RP4 otoczy nas wirtualnym, bogatym w detale dźwiękiem. Tytanowy głośnik wysokotonowy zapewnia dokładne i szczegółowe odwzorowanie wysokich tonów, a głośnik niskotonowy z włókna szklanego tworzy bogate i dynamiczne basy o doskonałej jakości. Niezależnie od gatunku muzyki, który wybierzemy, możemy cieszyć się czystym, realistycznym brzmieniem.

Fot. Materiały prasowe

Stylowy design i niepowtarzalny nastrój

Idealny głośnik to taki, który nie tylko zapewni perfekcyjny dźwięk, ale też dopasuje się do wnętrza. XBOOM 360 RP4 został zaprojektowany tak, aby dodać każdej przestrzeni ciepła i wyrafinowania. Jego stożkowaty kształt podkreśla atmosferę stabilności, a stylowe kolory współgrają z różnymi wnętrzami. Jest dostępny w szlachetnych odcieniach bordo i zieleni, o dopracowanych perfekcyjnie detalach. XBOOM 360 RP4 niczym wysokiej jakości mebel wprowadzi do każdego wnętrza ciepło i nowoczesność.

Wiosna i zbliżające się lato to czas spotkań wśród natury. Również wtedy nie musimy rezygnować z najwyższej jakości dźwięku. Kiedy zapragniemy cieszyć się perfekcyjnym brzmieniem w plenerze, wystarczy przenieść głośnik w dowolne miejsce, korzystając z solidnego aluminiowego uchwytu. Wbudowany akumulator pozwala na 10 godzin słuchania ulubionej muzyki. Wszystko to sprawia, że XBOOM 360 RP4 będzie idealnym towarzyszem plenerowych imprez.

Fot. Materiały prasowe

Muzyka cieszy jeszcze bardziej, kiedy towarzyszy jej odpowiedni nastrój. Dlatego XBOOM 360 RP4 ma funkcję dookolnego oświetlenia. W zależności od nastroju i aktywności, której ma towarzyszyć głośnik, możemy wybrać jeden z trzech trybów – Ambient, Nature oraz Party. W każdym z nich znajdziemy aż dziewięć programów pozwalających stworzyć odpowiedni klimat. Tryb Nature, zapewniający delikatne naturalne światło, znakomicie sprawdzi się na przykład podczas medytacji czy sesji jogi. Tryb Ambient będzie idealny na relaksujący wieczór. A ustawienie Party nada każdemu pomieszczeniu atmosferę jak z najlepszych muzycznych festiwali. Dzięki specjalnej aplikacji możemy też spersonalizować podświetlenie 360° – ta funkcja pozawala na wybór jednego spośród 16,8 miliona odcieni. Dzięki temu możemy sprawić, że codzienne słuchanie muzyki stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij