Znaleziono 0 artykułów
02.12.2021

Bluzy The Odder Side na urodziny Charlotte

02.12.2021
Fot. Mateusz Grzelak

W Charlotte nieraz świętowałam urodziny. Fajnie mieć w szafie rzecz, która przypomina o tym miejscu – mówi Brygida Handzelewicz-Wacławek, która razem z Justyną Przygońską prowadzi markę The Odder Side. By uczcić 10. urodziny bistro Charlotte, współzałożonego przez Justynę Kosmalę, powstała limitowana kolekcja bluz.

Współwłaścicielka Charlotte Justyna Kosmala i założycielki The Odder Side, Brygida Handzelewicz-Wacławek i Justyna Przygońska, znają się od lat. Ich drogi wielokrotnie się przecinały, choćby ze względu na sąsiedzkie położenie pierwszego bistro Charlotte przy Placu Zbawiciela i butiku The Odder Side przy Koszykowej. Połączyła je też przyjaźń, która zaowocowała współpracą „prosto z serca”. We wrześniu tego roku przy karafce wina i ulubionych makaronikach stwierdziły: – Dziewczyny, napiszmy wspólną historię. Przecież tyle nas łączy!

Fot. Mateusz Grzelak

Limitowana kolekcja bluz

Efektem przyjacielskiej współpracy jest limitowana kolekcja bluz zaprojektowanych przez dziewczyny z The Odder Side i Justynę Kosmalę z okazji jubileuszu 10-lecia Charlotte, ale nie tylko. Kolekcja wyraża też girl power. Kobiet, które wspierają się i w życiu, i w biznesie. – Od dawna przymierzaliśmy się do zrobienia bluz Charlotte i w końcu przyszedł ten moment. Od razu pomyślałam o Justynie i Brygidzie – wspomina Justyna Kosmala. – To profesjonalistki, więc byłam spokojna o jakość wykonania. Zaangażowanie było ogromne, bo to spełnienie naszego marzenia – dodaje Justyna.

Fot. Mateusz Grzelak
Fot. Mateusz Grzelak

Limitowana kolekcja składa się z bluzy w odcieniu błękitu charakterystycznego dla Charlotte oraz białej z nadrukiem z nazwą bistro. – Bluzy akceptowali nasi pracownicy, mężowie, kelnerzy. Później produkcja odpowiednich kolorów, pudełek, metek – dla nas to codzienność, dla teamu Charlotte zupełnie nowa przygoda – mówi Justyna Przygońska. A Brygida Handzelewicz-Wacławek z uśmiechem wspomina towarzyszące powstawaniu projektu spotkania, oczywiście przy kawie i croissancie: – Wszystkie spotkania były twórcze, głośne, pełne emocji i śmiechu. Na szczęście okazało się, że mamy z Justyną Kosmalą podobne wyczucie estetyki. Powstało bardzo dużo prób koloru Charlotte – mówi Brygida.

Fot. Mateusz Grzelak

Charlotte łączy ludzi

Justyna Kosmala podkreśla, że misją Charlotte od początku było łączenie ludzi przy wspólnym stole. Wspólny projekt z The Odder Side pokazuje, jak dobrze ten plan się powiódł. Dziś w Charlotte czas spędzają nie tylko Justyna i Brygida, lecz także cały zespół The Odder Side. – W Charlotte nieraz świętowałam swoje urodziny i małe sukcesy The Odder Side. Fajnie mieć w szafie rzecz, która przypomina o tym miejscu – przekonuje Brygida.

Fot. Mateusz Grzelak

 

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij