Znaleziono 0 artykułów
27.08.2021

Sneakersy Casablanca x New Balance XC-72

27.08.2021
(Fot. materiały prasowe)

New Balance i Casablanca – luksusowa firma sportowa z Paryża – ponownie łączą siły, by stworzyć model XC-72. Limitowana seria dostępna będzie na stronach marek oraz w wybranych sklepach na całym świecie, w tym na vitkac.com.

Sneakersy to dziś najmodniejsze buty, niezależnie od sezonu. A Casablanca x New Balance XC-72 to samochód wyścigowy wśród butów. Inspiracją do ich powstania były prestiżowe zawody w Monako.

Kształt cholewki XC-72 został połączony z wyjątkową podeszwą, wykorzystującą trzy różnorodne wzory inspirowane klasycznymi modelami New Balance.

Na początku model będzie dostępny w dwóch wersjach. Pierwsza łączy zieleń z pomarańczowym oraz białymi i szarymi akcentami, druga – czerwień i żółty oraz białe i czarne detale.  

(Fot. materiały prasowe)

Od początku prac nad tym projektem, nazywaliśmy go „samochodem wyścigowym dla twoich stóp”. Przywołuje on uczucia, które towarzyszyły ci, kiedy jako dziecko po raz pierwszy zobaczyłeś luksusowe auto. Wiesz, że to samochód, ale jest inny od każdego samochodu, jaki dotychczas widziałeś. To poczucie zachwytu nad czymś, co zaprojektowane zostało, by być wyjątkowym – mówią Charaf Tajer i Steve Grimes, dyrektor kreatywny, oraz dyrektor artystyczny Casablanca. 

(Fot. materiały prasowe)

Limitowana seria dostępna będzie na stronach Casablanca i New Balance oraz w wybranych sklepach na całym świecie, w tym na vitkac.com.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij