Znaleziono 0 artykułów
27.11.2022

No_mad Gold: Magia złotych talizmanów

27.11.2022
No_mad Gold / Fot. Materiały prasowe

Złote talizmany z kamieniami szlachetnymi od No_mad Gold to biżuteryjne dzieła sztuki tworzone ręcznie przez artystów jubilerów, a kamienie, które je zdobią, są selekcjonowane u najlepszych producentów i wielokrotnie przywożone z dalekich podróży: Kolumbii, RPA czy Indii.

Jak mówi Dorota Przybyłek, założycielka No_mad Gold, jej talizmany powstają „z potrzeby serca, by dawać dobrą energię, kreować magię i piękno w naszym życiu”. W swoich kolekcjach zawiera magiczną symbolikę, nawiązującą do kosmosu, czakr czy konstelacji gwiazd.

No_mad Gold (Fot. Materiały prasowe)

W kolekcji talizmanów znajdziemy ozdoby z naturalnymi kamieniami w różnych kolorach, do których przypisane są odpowiednie właściwości energetyczne. Na stronie nomadgold.eu znajdziemy także wyjątkową biżuterię etniczną przywiezioną przez właścicielkę sklepu z jednej z wielu podróży z Meksyku od plemienia Huichol, zamieszkałego w górach Sierra Madre. Wszystkie dostępne w No_mad Gold etniczne elementy zostały zakupione w Huichol Center na zasadach fair trade.

Ostatnim działem sklepu są jedwabne sukienki, spódnice i opaski, produkowane w limitowanej liczbie w ramach idei zero waste. Stąd też każdy produkt jest swojego rodzaju unikatem, gdyż marka nie planuje szycia regularnych kolekcji, nie chcąc przykładać się do nadprodukcji ubrań. Mimo że materiały pochodzą z całego świata, to wszystkie ubrania ze sklepu No_mad Gold powstały w Polsce.

No_mad Gold (Fot. Materiały prasowe)

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij