Znaleziono 0 artykułów
11.10.2022

Mariah Carey w małej czarnej w świątecznym stylu

11.10.2022
Mariah Carey w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

Choć do Bożego Narodzenia i sylwestra mamy jeszcze chwilę, modowych inspiracji na ten wyjątkowy czas możemy już szukać u gwiazd. Mariah Carey znalazła cekinową małą czarną, która świetnie sprawdzi się na świąteczne wyjścia.

Mariah Carey lansuje styl diwy niezależnie od sezonu. 10 października gwiazda przemierzała ulice Nowego Jorku w cekinowej mini z kreskówkowym motywem, do której dobrała długi kardigan i atłasowe szpilki na platformie. Blond włosy ułożyła w hollywoodzkie fale, a spojrzenie ukryła za dużymi okularami przeciwsłonecznymi.

Mariah Carey w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

Autorka hitu „All I Want For Christmas Is You” stała się ikoną lat 90. nie tylko za sprawą swojej muzyki, ale także stylu. Gwiazda równie chętnie prezentowała się w prostym topie i dżinsach, oversize’owych marynarkach i spódniczkach mini, co w wieczorowych sukniach glamour.

Gwiazda jednak nie zawsze akceptowała swój wygląd. W najnowszym wywiadzie dla „The Sunday Times” powiedziała: – Dorastałam, myśląc, że moje włosy powinny wyglądać w określony sposób. Mój ojciec był Afroamerykaninem, a mama Amerykanką. Mieszkaliśmy głównie w białych dzielnicach, co nie było dla mnie łatwe. Moje czarne przyjaciółki mogły wykonywać różne rodzaje zabiegów na swoich kręconych włosach, a moje białe przyjaciółki nie musiały nic robić – po prostu budziły się i ich fryzury były bajeczne. Tymczasem ja nie wiedziałam, do której grupy należę.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij