Znaleziono 0 artykułów
19.11.2022

Mariusz Przybylski x Samsung: Galaktyczne inspiracje

19.11.2022
Żabson na pokazie Mariusza Przybylskiego / Fot. Materiały prasowe

Podczas ostatniego pokazu Night Rider Mariusz Przybylski zaprezentował efekty współpracy z marką Samsung, dla której stworzył limitowaną kolekcję akcesoriów do najnowszych smartfonów Galaxy Z Flip4. Na wybiegu pojawił się Żabson, ambasador Samsunga, który zadebiutował w roli modela.

Zaprojektowane przez Mariusza Przybylskiego akcesoria pojawiły się jako dodatki do wybranych stylizacji. Są stworzone, by wygodnie przechowywać smartfony, eksponując je tak, by stały się integralną częścią stylizacji.

Dzięki współpracy projektanta i Samsunga w ofercie marki pojawiła się możliwość personalizacji smartfonów Galaxy Z Flip4 za pomocą akcesoriów stworzonych przez Przybylskiego. Do wyboru mamy motywy Tribal oraz Body Parts, które miały premierę w specjalnej strefie Samsunga podczas pokazu. Limitowana kolekcja akcesoriów jest dostępna na stronie Samsunga oraz w wybranych salonach marki od 16 listopada. Znalazły się w niej zestawy z przezroczystym etui Clear Cover z pierścieniem, a także akcesoria do personalizacji: pasek cross body i naklejki, które pozwolą stworzyć „stylizacje” dla Samsung Galaxy Z Flip4.

Akcesoria z limitowanej kolekcji Mariusza Przybylskiego dla Samsunga (Fot. Materiały prasowe)

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij