Znaleziono 0 artykułów
09.03.2021
Artykuł partnerski

Marka Etam wesprze Centrum Praw Kobiet

09.03.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Dzień Kobiet to ważne święto. Ale choć większość z nas lubi dostawać kwiaty, istotne jest co innego – wsparcie i szacunek. Francuska marka Etam, która projektuje dla kobiet od ponad 100 lat, angażuje się w działania na rzecz praw kobiet. W Polsce najnowsza kolekcja koszulek GRL PWR wesprze Centrum Praw Kobiet.

(Fot. Materiały prasowe)

W 2021 r. Etam koncentruje się na podkreśleniu siły i zaangażowania kobiet. Zgodnie z mottem #wecare Etam od wielu lat wspiera Centrum Praw Kobiet. W poprzednich latach francuska marka przekazała CPK całkowity dochód uzyskany ze sprzedaży toreb prezentowych i maseczek. W tym roku z okazji Dnia Kobiet w salonach Etam w całej Polsce pojawi się seria T-shirtów z nadrukami oddającymi hołd kobiecej sile. Tak jak w ubiegłych latach, całkowity dochód z ich sprzedaży trafi na konto Centrum Praw Kobiet — organizacji, której misją jest przeciwdziałanie dyskryminacji i przemocy wobec kobiet oraz walka o zapewnienie kobietom należnych im praw.

(Fot. Materiały prasowe)

W Polsce twarzą kampanii Girl Power jest Anna Markowska. Ambasadorka Etam, finalistka programu „Top Model” uosabia wolę walki i kobiecą siłę charakteru. Ale Women’s Day to projekt globalny – zaproszono do niego 52 kobiety z różnych części świata. Oprócz Anny Markowskiej inspirujące historie opowiedzą w marcu między innymi Cindy Bruna oraz Blanca Suárez.

(Fot. Materiały prasowe)

Uczestniczki projektu w kampanii Girl Power pozują w T-shirtach z kolekcji stworzonej na Dzień Kobiet oraz w swoich ulubionych modelach majtek Etam. Anna Markowska wybrała kultową koronkę 102 ANS w wersji NEO, która łączy francuską delikatność ze sportowym zacięciem. Magdalena Zalejska – wygodny model AMANDE. Najnowsza kolekcja Etam to świetny pomysł na prezent na Dzień Kobiet dla bliskiej osoby lub dla siebie.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij