Znaleziono 0 artykułów
09.03.2021
Artykuł partnerski

Marka Etam wesprze Centrum Praw Kobiet

09.03.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Dzień Kobiet to ważne święto. Ale choć większość z nas lubi dostawać kwiaty, istotne jest co innego – wsparcie i szacunek. Francuska marka Etam, która projektuje dla kobiet od ponad 100 lat, angażuje się w działania na rzecz praw kobiet. W Polsce najnowsza kolekcja koszulek GRL PWR wesprze Centrum Praw Kobiet.

(Fot. Materiały prasowe)

W 2021 r. Etam koncentruje się na podkreśleniu siły i zaangażowania kobiet. Zgodnie z mottem #wecare Etam od wielu lat wspiera Centrum Praw Kobiet. W poprzednich latach francuska marka przekazała CPK całkowity dochód uzyskany ze sprzedaży toreb prezentowych i maseczek. W tym roku z okazji Dnia Kobiet w salonach Etam w całej Polsce pojawi się seria T-shirtów z nadrukami oddającymi hołd kobiecej sile. Tak jak w ubiegłych latach, całkowity dochód z ich sprzedaży trafi na konto Centrum Praw Kobiet — organizacji, której misją jest przeciwdziałanie dyskryminacji i przemocy wobec kobiet oraz walka o zapewnienie kobietom należnych im praw.

(Fot. Materiały prasowe)

W Polsce twarzą kampanii Girl Power jest Anna Markowska. Ambasadorka Etam, finalistka programu „Top Model” uosabia wolę walki i kobiecą siłę charakteru. Ale Women’s Day to projekt globalny – zaproszono do niego 52 kobiety z różnych części świata. Oprócz Anny Markowskiej inspirujące historie opowiedzą w marcu między innymi Cindy Bruna oraz Blanca Suárez.

(Fot. Materiały prasowe)

Uczestniczki projektu w kampanii Girl Power pozują w T-shirtach z kolekcji stworzonej na Dzień Kobiet oraz w swoich ulubionych modelach majtek Etam. Anna Markowska wybrała kultową koronkę 102 ANS w wersji NEO, która łączy francuską delikatność ze sportowym zacięciem. Magdalena Zalejska – wygodny model AMANDE. Najnowsza kolekcja Etam to świetny pomysł na prezent na Dzień Kobiet dla bliskiej osoby lub dla siebie.

Natalia Jeziorek
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Marka Etam wesprze Centrum Praw Kobiet
Proszę czekać..
Zamknij