Znaleziono 0 artykułów
25.04.2023

Miley Cyrus powraca do orzechowych fal

25.04.2023
Miley Cyrus (Fot. Getty Images)

W ciągu swojej wieloletniej kariery Miley Cyrus przechodziła niezliczoną ilość metamorfoz. Romantyczne orzechowe fale zmieniała na blond boba, pixie cut, loba z prostą grzywką, a nawet rockowego mulleta. Teraz artystka postawiła na klasykę przełamaną mocnym akcentem, prosto z lat 2000.

Wiosna to najlepszy czas na metamorfozy. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które z sezonu na sezon coraz śmielej eksperymentują z wyglądem. Nowy look na nową porę roku zaprezentowały już Emily Ratajkowski, która w przeciągu miesięcy pojawiła się w lokach w stylu lat 80. i pixie cut, córka Reese Witherspoon, która postawiła na prostą grzywkę nawiązującą do estetyki Y2K, a także Megan Fox, która kruczoczarne włosy zamieniła na miedziane pasma sięgające łopatek.

Idolka nastolatek

Królową metamorfoz nie bez powodu nazywana jest także Miley Cyrus. Artystka na ekranie zadebiutowała już w wieku dziewięciu lat i od tamtego czasu zdążyła zaprezentować światu wiele oblicz. Gdy występowała w disnejowskim serialu „Hannah Montana”, image idolki nastolatek podkreślała długimi, romantycznymi lokami w odcieniu intensywnego brązu. Po finałowym odcinku serii, chcąc wreszcie uwolnić się spod łatki „grzecznej dziewczynki”, obcięła i rozjaśniła włosy, zaczęła śmielej odsłaniać ciało. Wzbudzała kontrowersje zachowaniem na scenie (wszyscy pamiętają jej występ z Robinem Thickiem podczas gali MTV VMA w 2013 r.). Kilka lat później porzuciła jednak wizerunek drapieżnej punkówy i już ze złotą obrączką na placu stała się prawdziwą diwą, co akcentuje kreacje od najlepszych projektantów i klasyczna fryzura z prostą grzywką w odcieniu ciemnego blondu.

Miley Cyrus zmieniła kolor włosów na brązowy (Fot. Getty Images)

Nowa fryzura na nowy etap życia

W 2023 r. Miley Cyrus weszła w nowy etap w życiu. Po sfinalizowanym rozwodzie zaśpiewała w piosence zemsty „Flowers”, że sama może sobie kupić kwiaty, a jej ostatni look podkreśla nowo odkrytą pewność siebie piosenkarki. Artystka kolejny raz zaskoczyła metamorfozą, kiedy pojawiła się Annual Fashion Los Angeles Awards w dawno niewidzianym na jej głowie kolorze włosów. Cyrus blond fale z kontrastowymi pasmami zamieniła na brązową fryzurę z przedziałkiem na środku. Klasyczny look przełamała jasnymi, grubymi pasemkami, które stanowią świetną oprawę twarzy. Tego wieczoru uwagę zwracała jednak nie tylko najnowsza metamorfoza piosenkarki. Cyrus kolejny raz postawiła na kreację Versace i na czerwonym dywanie pozowała ubrana w dwuczęściowy zestaw od włoskiego domu mody. Czarny total look ze spódnicą do kolan i zmysłowym gorsetem uzupełniła operowymi rękawiczkami i szpilkami w szpic.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij