Znaleziono 0 artykułów
25.01.2022

Miłość, gwiazdy i natura – Kolekcja Gaia Ani Kuczyńskiej

25.01.2022
Fot. materiały prasowe

Nowa kolekcja Ani Kuczyńskiej Gaia 2021/2022 czerpie inspiracje z matki Ziemi, natury i wulkanów. Zaprojektowana w duchu art rock składa hołd kobietom, celebrując ich piękno i blask. Muzami kolekcji są piosenkarka Nico oraz aktorka Michelle Pfeiffer.

W kolekcji Gaia przeważają rozbudowane ramiona i surowe, minimalistyczne kroje. Klasyczna dla Ani Kuczyńskiej kolorystyka – czerń – utrzymana jest z wyjątkiem dwóch bawełnianych kosmetyczek, które wybijają się żywymi barwami – pomarańczem i różem.

Projektantka postawiła na najlepszej jakości materiały. W kolekcji możemy znaleźć wełniane spodnie, sukienki, koszule i marynarki, do których produkcji wykorzystano wysokogatunkowe wełny – merino i cupro. Płaszcze wykonane są z syntetycznej skóry, które pochodzą z europejskich fabryk dbających o środowisko. Ponadczasowe kroje płaszczy są najmodniejszym elementem garderoby tego sezonu.

Fot. materiały prasowe

Jak w każdej kolejnej kolekcji Ani Kuczyńskiej, króluje wysublimowany minimalizm. Projekty nawiązują do organicznych kształtów inspirowanych naturą. W kolekcji Gaia nie brakuje drapowań, zakładek, obszernych rękawów i mocno podkreślonych ramion, które łączą się z obcisłymi golfami, jak w kurtce Terra. Taki element garderoby dodany do stylizacji od razu nada jej charakteru high fashion.

Fot. materiały prasowe

Projektantka dba o to, aby jej projekty wytwarzane były w zrównoważony sposób. Torby, paski i akcesoria produkowane są w sposób bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Ubrania tworzone są lokalnie w myśl zasady ograniczenia śladu węglowego.

Kolekcja Gaia Ani Kuczyńskiej jest już dostępna w sprzedaży.

 

 

Zuzanna Zasada
Proszę czekać..
Zamknij