Znaleziono 0 artykułów
08.11.2021

Najodważniejsze garnitury gwiazd

08.11.2021
Fot. Getty Images

Do niedawna na czerwonym dywanie dominowały czerń, granat i szarość. Dziś gwiazdorzy z Hollywood – Justin Bieber, Jake Gyllenhaal czy Timothée Chalamet – pokazują się na premierach w kolorowych, wzorzystych albo bogato zdobionych garniturach. Do odważnych świat należy!

W 2021 r. męskie stylizacje intrygują kolorami, wzorami i detalami. Maluma, Dan Levy, Nick Jonas i Jake Gyllenhaal odrzucili neutralne kolory na rzecz kobaltowego błękitu lub łagodnego różu. Kluczem do sukcesu jest tu smukły krój garnituru.

Na tegoroczne rozdanie Oscarów Leslie Odom Jr. włożył garnitur Brioni przeszywany 24-karatowym złotem. To efekt współpracy ze stylistą Avo Yermagyanem.

Justin Bieber w projekcie Drew House (Fot. Getty Images)

Swój czas na czerwonym dywanie miały także nadruki, choćby garnitur Gucciego z lat 70., który Harry Styles włożył na Brit Awards, czy garnitur z printem od MSFTSrep Jadena Smitha z londyńskiego tygodnia mody. Syn Willa i Jady uwielbiał na krawacie nosić naszyjniki – to kolejny supermocny element stylizacji. Krawaty też świętują comeback.

W tym roku nawet bardziej klasyczne garnitury robią wrażenie. Na premierę „Diuny” Timothée Chalamet wybrał czerń od Alexandra McQueena zdobioną suwakami. Justin Bieber na galę MET też zdecydował się na czerń własnego projektu. Nogawki były workowate, a marynarka miała szerokie klapy. Od awangardowych garniturów nie ma już odwrotu.

Oto najciekawsze stylizacje z czerwonego dywanu.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.com.

Christian Allaire
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Najodważniejsze garnitury gwiazd
Proszę czekać..
Zamknij