Znaleziono 0 artykułów
02.07.2020

Najlepsze koncerty z Open’era online

02.07.2020
(Fot. Getty Images)

Do 4 lipca możemy posłuchać darmowych retransmisji legendarnych wystąpień z poprzednich edycji festiwalu. Wśród artystów znaleźli się Radiohead, Die Antwoord, Brodka i inni.

Akcja Open’er Festival powered by Orange: TAKE ME THERE! pozwoli powrócić do niezapomnianych wystąpień ostatniej dekady. Na stronie festiwalu codziennie pojawiają się bezpłatne transmisje koncertów,. Zobaczymy m.in. występy openerowych headlinerów: Radiohead, Foo Fighters, Queens Of The Stone Age czy pierwszy koncert Kasabian z 2010 roku. Nie zabraknie również polskich artystów: Penderecki/Greenwood oraz Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch, a także Royal Blood, Jungle, Die Antwoord, The 1975, Cool Kids Of Death czy koncert Brodki po wydaniu przełomowego albumu „Granda”. Do artystów dołączyli także The Dead Weather, Pharrell Williams, Diplo i Orbital.

Kto zagra na Open’erze w 2021 roku?

Organizatorzy wydarzenia ogłosili także pierwszych headlinerów kolejnej edycji https://www.vogue.pl/a/znamy-headlinerow-openera-2021. Swój udział potwierdził Thom Yorke. Znany z zespołu Radiohead muzyk wystąpi w ramach trasy „Tomorrow’s Modern Boxes”, razem z Nigelem Godrichem i artystą wizualnym Tarikiem Barrem. Kolejna gwiazda to The Chemical Brothers. Legendarny duet zamknie dużą scenę Open’era w sobotni wieczór, 3 lipca. Razem z zapowiedzią nowego albumu „Love & Peace” w lipcu Seasick Steve zawita do Gdyni. Już 3 lipca na Tent Stage mistrz bluesa zagra dla polskich fanów. Do Polski przyjedzie także wszechstronnie utalentowana FKA twigs. Artystka zagra koncert z elementami performansu i tańca już 3 lipca na Tent Stage. Gwiazdą nadchodzącego wydarzenia będzie kontrowersyjny raper A$AP Rocky, który pojawił się już w Gdyni w 2015 roku. Jego kolejny koncert w 2019 roku nie doszedł jednak do skutku z powodu aresztowania. Pozostali artyści to Yungblud i zespół Twenty One Pilots.

Open’er Festival 2021 odbędzie się między 30 czerwca, a 3 lipca 2021 roku. Bilety są w sprzedaży od 1 lipca na stronie wydarzenia.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij