Znaleziono 0 artykułów
13.12.2020

Najpiękniejsze dekoracje na święta

13.12.2020
(Fot. Getty Images)

Wieniec na drzwiach, lampki na parapecie, figurki reniferów – większość z nas przygotowania do Gwiazdki zaczyna od świątecznych dekoracji. Zwieńczeniem są pięknie przystrojona choinka i elegancki stół, przy którym wreszcie spotkamy się z bliskimi. Bo jak śpiewa Andy Williams w muzycznym hicie, gwiazdka to najpiękniejszy czas w roku.

Świąteczna girlanda Zara Home: Welcome!

Girlanda Zara Home (Fot. Materiały prasowe)

Dekoracje w domu są naszym priorytetem, ale warto pomyśleć też o elementach, które już na progu wprowadzą nas w świąteczny nastrój. Zielony wieniec od Zara Home, który powiesimy na drzwiach, możemy dodatkowo udekorować lampkami lub filcowymi bombkami. W okresie świątecznym nie musimy się przecież ograniczać.

Pościel Mistletoe: Świąteczne sny

Pościel flanelowa WestwingNow.pl (Fot. Materiały prasowe)

Dekoracyjne poduszki, świąteczny pled i przede wszystkim, pościel sprawią, że nie będziemy chcieli opuszczać łóżka w zimowe poranki i wieczory. W kolekcji WestwingNow.pl znajdziemy komplety pościeli w czerwono-białe wzory oraz wyrazistą kratę. Teraz musimy tylko zdecydować, czy zaszyjemy się w łóżku z ulubioną książką, czy rozpoczniemy maraton najnowszego serialu.

Świeca Diptyque Feu de Bois: Przy kominku

Świeca Diptyque (Fot. Materiały prasowe)

Święta kojarzą się z zapachem żywej choinki, aromatem goździków i pomarańczy w herbacie oraz pierniczków. Jeżeli nie możecie spędzić świąt w górach w drewnianej chacie, świeca Diptyque przywoła wspomnienie płonącego drewna w kominku.

Girlanda śnieżynek H&M Home: Let it snow

Girlanda H&M Home (Fot. Materiały prasowe)

Chętnie sięgamy po ozdoby i dekoracje, które przenoszą nas do czasów dzieciństwa. Łańcuchy z kolorowego papieru, filcowe i szydełkowane bombki, a także drewniane figurki stanowią namiastkę tamtych chwil. W ofercie H&M Home znajdziecie girlandę na jutowym sznurku z ozdobnymi gwiazdkami.

Szklane bombki Zara Home: Mały skarb

Szklane bombki Zara Home (Fot. Materiały prasowe)

Wspólne ubieranie choinki to kluczowy moment świątecznych przygotowań, a kolory i rodzaje ozdób zależą tylko i wyłącznie od naszych upodobań. Możecie wybrać różnokolorowe bombki i uzupełnić je lampkami z ciepłym, żółtym światłem lub postawić na bardziej współczesną wersję drzewka ze szklanymi bombkami z Zara Home i białymi lampkami.

Zestaw do ciastek Duka: Słodki smak Wigilii

Formy do wycinana ciastek Duka (Fot. Materiały prasowe)

Pierniczki na dobre zagościły w naszych domach. Bawimy się formami słodkości i prześcigamy w pomysłach na ich ozdobienie. Talerz pysznych pierniczków, rozgrzewająca herbata i kominek to przepis na idealny wieczór.

Świąteczne skarpety: Merry Christmas

Skarpety dekoracyjne WestwingNow.pl (Fot. Materiały prasowe)

Zgodnie z tradycją w Boże Narodzenie Święty Mikołaj wkłada drobne upominki do skarpet, które zawieszamy przy łóżku lub nad kominkiem. Zwyczaj popularny w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie narodził się na Starym Kontynencie, a dokładniej we Włoszech.

Redakcja Vogue.pl
  1. Kultura
  2. Design
  3. Najpiękniejsze dekoracje na święta
Proszę czekać..
Zamknij