Znaleziono 0 artykułów
26.03.2022

Naomi Watts na premierze filmu „Infinite Storm”

26.03.2022
Naomi Watts, Malgorzata Szumowska i Pam Bales (Fot. Getty Images)

Nowy, anglojęzyczny film Małgorzaty Szumowskiej będziemy mogli obejrzeć w kinach 27 maja. Na razie reżyserka wraz z Naomi Watts, obsadą oraz Michałem Englertem pojawiła się na nowojorskiej premierze filmu. Obie panie wybrały na tę okazję stylizację polskiej projektantki Magdy Butrym.

Kiedy zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych przygotowuje się na jutrzejszą galę rozdania Oscarów, którą będziemy dla Was relacjonować na bieżąco na Vogue.pl, w Nowym Jorku odbyła się amerykańska premiera nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej.

„Infinite Storm” przedstawia prawdziwą historię opisaną w artykule Ty Gagne „High Places: Footprints in the Snow Lead to an Emotional Rescue”. Noami Watts wciela się w filmie w Pam, doświadczoną alpinistkę, która na jednym z najbardziej niebezpiecznych górskich pasm świata spotyka mężczyznę. Kobieta postanawia zrobić wszystko, aby mimo ekstremalnie niebezpiecznej pogody, sprowadzić nieprzygotowanego na trudne warunki turystę w bezpieczne miejsce.

Na czerwonym dywanie w Nowym Jorku aktorka oraz reżyserka pojawiły się w stylizacjach od Magdy Butrym. Watts postawiła na jedwab. Australijska aktorka miała na sobie czarne spodnie oraz kremową bluzkę z dekoltem w kształcie litery V oraz oversize’ową broszkę-kwiat. Szumowska wybrała z kolei na białą, elegancką koszulę, czarną marynarkę w smokingowym stylu i oversize’owe spodnie w odcieniu pudrowej żółci. 

Małgorzata Szumowska, Naomi Watts, Trudie Styler i Michał Englert (Fot. East News)

Film będzie drugą anglojęzyczną produkcją Małgorzaty Szumowskiej (pierwszą była „Córka boga” z 2019 roku), a także drugą, po „Śniegu już nigdy nie będzie”, stworzoną wspólnie z Michałem Englertem, który również pojawił się na nowojorskiej premierze.

W polskich kinach „Infinite Storm” będziemy mogli oglądać od 27 maja.

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij