Znaleziono 0 artykułów
09.08.2022

Zwiastun trzeciej części „365 dni”

09.08.2022
Fot. Materiały prasowe / Netflix

Netflix opublikował zwiastun trzeciej części „365 dni”. W kontynuacji historii opartej na trylogii Blanki Lipińskiej poznamy dalsze losy Laury i Massimo. Czy uda im się przezwyciężyć problemy z zaufaniem i obecność natarczywego Nacho? Dowiemy się już 19 sierpnia.

Premiera ostatniej części głośnej trylogii Blanki Lipińskiej zbliża się wielkimi krokami. W filmie „Kolejne 365 dni” małżeństwo Laury i Massimo wisi na włosku. Po tragicznym finale „365 dni: Ten dzień”, który miał premierę w kwietniu 2022 roku, żona mafiosa czuje, że dostała od życia drugą szansę. Wciąż targają nią jednak rozterki, czy powinna zostać z mężem, czy może związać się z ogrodnikiem Nacho.


W filmie ponownie zagrają: Michele Morrone, Anna-Maria Sieklucka i Simone Susinna, wcielający się w postać Nacho. Na ekranie zobaczymy również Nataszę Urbańską, Otara Saralidzego i Magdalenę Lamparską. Podobnie jak przy poprzednich ekranizacjach serii „365 dni”, za kamerą stanęła Barbara Białowąs, wspierana przez Tomasza Mandesa. Za scenariusz odpowiadają Mojca Tirs, Blanka Lipińska i Tomasz Mandes.

Film „Kolejne 365 dni” pojawi się na Netfliksie 19 sierpnia 2022 roku.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Zwiastun trzeciej części „365 dni”
Proszę czekać..
Zamknij