Znaleziono 0 artykułów
08.04.2022

Zwiastun drugiej części „365 dni”

08.04.2022
Fot. materiały prasowe

Netflix wypuścił właśnie zwiastun drugiej części „365 dni”. W kontynuacji historii opartej na trylogii Blanki Lipińskiej poznamy dalsze losy Laury i Massimo. Czy ich miłość przetrwa pojawienie się tajemniczego mężczyzny w życiu Polki? Dowiemy się już 27 kwietnia. 

Film „365 dni” na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej trafił na ekrany w lutym 2020 roku. Produkcja spotkała się z krytyką, zdobyła nominacje do sześciu Złotych Malin, a autorce powieści zarzucano, że promuje kulturę gwałtu. Mimo to, historia burzliwego związku szefa włoskiej mafii i Polki stała się światowym hitem. Erotyczny thriller, nazywany polską wersją „50 twarzy Greya”, zobaczyło w kinach ponad 1,5 miliona widzów. Kiedy trafił na Netfliksa, znalazł się na w pierwszej dziesiątce listy przebojów w ponad 90 krajach.

 

Po międzynarodowym sukcesie Lipińska ogłosiła, że historia Massimo i Laury Biel doczeka się ekranowej kontynuacji. – Jestem bardzo podekscytowana, że fani moich książek na całym świecie będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów oraz poznać ich w nowych, świeżych i zaskakujących sytuacjach – mówiła autorka trylogii.

Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, aby kontynuować perypetie Laury i Massimo. Ich wspólna podróż pełna jest zwrotów akcji, a postacie wciąż się rozwijają i coraz więcej się o sobie dowiadują – dodawał Łukasz Kłuskiewicz, w Netfliksie odpowiedzialny za pozyskiwanie lokalnych treści w Europie Środkowo-Wschodniej.

W kolejnej części ekranizacji powieści Lipińskiej, „365 dni: Ten dzień”, relacja Polki i szefa mafii staje się jeszcze bardziej namiętna. Para cieszy się małżeństwem, ale na drodze do szczęścia staną rodzinne problemy Massimo i tajemniczy adorator Laury, który nie będzie chciał zrezygnować z miłości za żadną cenę.

Oprócz głównych aktorów, Michela Morrone i Anny-Marii Siekluckiej, w obsadzie pojawią się także Simone Susinna, Magdalena Lamparska oraz Otar Saralidze. Za kamerą ponownie stanęli Barbara Białowąs i Tomasz Mandes, a scenariusz napisali Mojca Tirs, Blanka Lipińska i Tomasz Mandes.

„365 dni: Ten dzień” pojawi się na Netfliksie już 27 kwietnia 2022 roku.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Zwiastun drugiej części „365 dni”
Proszę czekać..
Zamknij