Znaleziono 0 artykułów
01.03.2024

Nowa kampania marki Bombay Sapphire z udziałem artystów

01.03.2024
Nowa kampania Bombay Sapphire z udziałem artystów (Fot. Paweł Trojanowski)

Jak rozbudzić kreatywność? Marka Bombay Sapphire pokazuje, że sposobów jest wiele. W nowej kampanii sześcioro artystów – Filip „Rybskie” Popik, Anna Augustynowicz, Maciek Polak, Zulu Kuki, Anna Rudak i Basia Flores – interpretują klasyczną odsłonę szklanej butelki.

Filip „Rybskie” Popik, Anna Augustynowicz, Maciek Polak, Zulu Kuki, Anna Rudak i Basia Flores interpretują sam temat na sześć różnych sposobów.

Artyści stworzyli własne interpretacje butelki Bombay Sapphire

Augustynka, czyli Anna Augustynowicz, przedstawiła klasyczną butelkę Bombay Sapphire w postaci charakterystycznego dla siebie kolażu. Maciek Polak nadał jej morskiego klimatu, a Zulu Kuki, nawiązując do nowoczesnych technologii, oprawiła ją w futurystyczne ramy. Gin w interpretacji Anny Rudak zyskał unikatowy herb, a w wersji Basi Flores przeistoczył się w rysunek. W każde z pięciu dzieł tchnął życie artysta CGI – Filip „Rybskie” Popik, który wprawił je w ruch za pomocą animacji.

Mnogość interpretacji, będąca efektem prac szóstki artystów, to prawdziwy wybuch kreatywności. Marka Bombay Sapphire inspiruje nie tylko do tworzenia artystycznych realizacji, ale również wyjątkowych połączeń smakowych. Przepis na sukces? Chęć do eksperymentów i podążanie własnym głosem.

Karolina Jaźwińska
Vogue Polska
Treść dostępna dla osób pełnoletnich

Czy masz ukończone 18 lub więcej lat?

Proszę czekać..
Zamknij