Znaleziono 0 artykułów
22.08.2022

Wszystko, co wiemy o drugim sezonie serialu „Biały Lotos”

22.08.2022
Fot. materiały prasowe

Pora na europejskie wakacje – w drugim sezonie „Białego Lotosu” bohaterowie będą wypoczywać nie na Hawajach, ale na Sycylii. Produkcja trafi na platformę HBO Max już 31 października.

Na początku sierpnia portal Variety.com jako pierwszy poinformował o planowanej dacie premiery drugiego sezonu „Białego Lotosu” – na antenie HBO ma zadebiutować w październiku, miesiąc po rozdaniu nagród Emmy. Serial nominowany jest w aż 20 kategoriach.

Już teraz wiadomo, że druga odsłona „Białego Lotosu” przyniesie sporo zmian. Przede wszystkim inna będzie lokalizacja – bohaterowie nie będą już wypoczywać w luksusowym kurorcie na Hawajach, ale na Sycylii. Szykuje się też nowa obsada – do tej pory potwierdzono udział m.in. Theo Jamesa, Toma Hollandera i Aubrey Plazy.

 

Fani Jennifer Coolidge, która w pierwszym sezonie wcieliła się w szukającą spokoju ducha Tanyę McQuoid, mogą jednak spać spokojnie, bo jako jedyna aktorka z oryginalnej obsady powróci w drugim sezonie serialu. Już teraz można być pewnym, że wspólnie z utalentowaną i charyzmatyczną Plazą stworzą elektryzujący ekranowy duet.

 

Redakcja Vogue.pl
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Wszystko, co wiemy o drugim sezonie serialu „Biały Lotos”
Proszę czekać..
Zamknij