Znaleziono 0 artykułów
08.07.2022
Artykuł partnerski

Skóra marzeń: Gładka, promienna i zdrowa

08.07.2022
(Fot. Materiały prasowe)

Dbanie o skórę od środka suplementami z kolagenem Beauty Focus Collagen+ i od zewnątrz systemem ageLOC® LumiSpa marki Nu Skin® natychmiast poprawia jej wygląd.

Kolagen daje skórze objętość, gładkość i młody wygląd. Ujędrnia ciało, przyspiesza gojenie ran, wzmacnia kości, stawy, ścięgna i naczynia krwionośne. Stanowi aż 90 proc. ciężaru skóry i jest jednym z trzech najważniejszych białek niezbędnych dla utrzymania zdrowia i kondycji całego organizmu. W okolicach 25. roku życia zaczynamy tracić 1 proc. kolagenu rocznie, po 40. roku życia tracimy aż 30 proc. całego zapasu! Nie tylko zmniejsza się ilość kolagenu, ale dochodzi także do zwiększenia odległości pomiędzy poszczególnymi włóknami, co prowadzi do utraty ich siły nośnej. Reszta zależy od diety i trybu życia. Największym wrogiem kolagenu jest cukier, promieniowanie UV i wolne rodniki generowane pod wpływem zanieczyszczonego środowiska i stresu oksydacyjnego. Za to dobra wiadomość jest taka, że kolagen znalazł się w centrum zainteresowania ekspertów produkujących suplementy. Jego niedobory można uzupełnić dobrej jakości produktami.

(Fot. Materiały prasowe)

Dobry kolagen

Nowość marki Nu Skin® – Beauty Focus Collagen+ – zawiera peptydy kolagenowe, które pomagają utrzymać elastyczność i prawidłową strukturę skóry. Oprócz peptydów, w składzie produktu znajdują się także wyciąg z oleju pszenicznego – roślinne źródło ceramidów, oraz luteina pozyskiwana z kwiatów aksamitki, która stanowi naturalny pigment karotenoidowy. Codzienne stosowanie Beauty Focus Collagen+ pomaga utrzymać elastyczność i prawidłową strukturę skóry, wpływa pozytywnie na jej rozświetlenie oraz zmniejsza ilość zmarszczek wokół oczu. I są na to dowody. W badaniu klinicznym przeprowadzonym na 60 zdrowych osobach dorosłych w wieku od 40 do 60 lat, które przyjmowały suplement raz dziennie przez 120 dni (cztery miesiące), nastąpiła znacząca poprawa blasku, tekstury i ogólnego wyglądu skóry w porównaniu do stanu wyjściowego, podczas gdy w grupie placebo nie zaobserwowano żadnych zmian. Oprócz swoich właściwości, Beauty Focus Collagen+ jest prosty i przyjemny w użyciu. Ma orzeźwiający, pomarańczowy smak oraz wygodne opakowanie. W każdym pudełku znajduje się 30 saszetek (każda po 3,2 g), po jednej na każdy dzień. Wystarczy zawartość jednej porcji rozpuścić w 100 ml wody, w ciepłym napoju lub dodać do potraw (owsianka, smoothie, jogurt), by uzyskać dobroczynny koktajl bez szkody dla jego skuteczności.

(Fot. Materiały prasowe)
Beauty Focus Collagen+

System pielęgnacji

W tym samym badaniu klinicznym, którego efekty zachwyciły dermatologów, naukowcy oceniali również widoczną skuteczność przyjmowania Beauty Focus Collagen+ raz dziennie przy wsparciu systemu pielęgnacyjnego ageLOC® LumiSpa. Okazało się, że u osób, które stosowały zarówno ageLOC® LumiSpa, jak i Beauty Focus Collagen+, po czterech miesiącach nastąpiła istotna poprawa w zakresie promienności, tekstury i ogólnego wyglądu skóry w porównaniu ze stanem wyjściowym, przewyższająca korzyści zaobserwowane w przypadku stosowania samego systemu ageLOC® Lumi Spa.

(Fot. Materiały prasowe)
ageLOC LumiSpa:

Czym jest ten nowatorski sprzęt? Przetestowane przez dermatologów urządzenie opiera się na technologii ekspresji genów ageLOC®, związanej z produkcją strukturalnych białek skóry. AgeLOC® LumiSpa™ delikatnie, ale dokładnie oczyszcza twarz z zanieczyszczeń i zmywa makijaż dzięki opatentowanym ruchom silikonowej głowicy. Pozostawia skórę gładszą i delikatniejszą, jednocześnie zmniejszając widoczność porów. Myjąc twarz dwa razy dziennie przez dwie minuty, cera zyskuje aksamitną gładkość, staje się delikatniejsza i zmniejsza się widoczność porów. Urządzenie jest wodoodporne i nadaje się do ponownego ładowania. Ten przenośny sprzęt do pielęgnacji skóry zawiera trzy głowice: normalną, sztywną i delikatną. Zestaw ageLOC® LumiSpa™ obejmuje także pięć produktów kosmetycznych stworzonych na podstawie opatentowanej przez Nu Skin mieszanki składników ageLOC®, dopasowanych do potrzeb różnych typów skóry: suchej, normalnej i mieszanej, tłustej, wrażliwej oraz skłonnej do wyprysków.

Anna Majcher
  1. Uroda
  2. Pielęgnacja
  3. Skóra marzeń: Gładka, promienna i zdrowa
Proszę czekać..
Zamknij