Znaleziono 0 artykułów
25.06.2021

Obejrzyj film „Truman Capote. Wysłuchane modlitwy”

25.06.2021
Truman Capote / (Fot. Getty Images)

W trakcie Pride Weekendu z „Vogue Polska” zapraszamy Was na seans filmu, który opowiada o życiu Trumana Capotego, jednego z najwybitniejszych, amerykańskich pisarzy.

Mawiał, że nie można pozwolić prawdzie zepsuć dobrej historii, więc wiele informacji na swój temat po prostu wymyślał. Truman Capote to nie tylko wybitna postać XX-wiecznej literatury, ale również niezwykła osobowość, która przyciągała śmietankę amerykańskiej socjety. W filmie usłyszymy m.in. samego Capotego, a także posłuchamy fragmentów jego książek. Poznamy także niepublikowane wcześniej wywiady z przyjaciółmi pisarza, którzy wspominają niezwykłe bale w jego nowojorskim mieszkaniu. 

Film możecie obejrzeć w godzinach 18:00-24:00 pod linkiem po zalogowaniu się na platformę. Życzymy miłego seansu!

"Truman Capote. Wysłuchane modlitwy" są dostępne na platformie vod.mdag.pl, gdzie przez cały rok można oglądać najlepsze filmy dokumentalne z festiwalu filmowego Millennium Docs Against Gravity oraz art-house'owe fabuły z portfolio Against Gravity. Tegoroczna edycja festiwalu MDAG odbędzie się 3-12 września w kinach w siedmiu miastach oraz 16 września - 3 października online.

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij