Znaleziono 0 artykułów
20.03.2023

Uśmiech piękniejszy niż kiedykolwiek

20.03.2023
Fot. Materiały prasowe

Nie bez przyczyny mówi się, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Na to, jak odbierają nas inni, duży wpływ ma uśmiech. Aby był piękny i zdrowy, należy o niego dbać. Pomoże w tym Oclean X Pro Digital, szczoteczka soniczna nowej generacji.

Spotkania biznesowe, romantyczna randka czy po prostu zabawa w gronie przyjaciół – uśmiech sprawia, że jesteśmy odbierani jako otwarci, pewni siebie, sympatyczni. Aby uśmiech był piękny i zdrowy, należy o niego odpowiednio dbać. Choć wydaje się, że codzienne szczotkowanie zębów wystarcza, okazuje się, że aż 90 proc. z nas pomija wiele ważnych dla higieny jamy ustnej obszarów. A to prowadzi do poważnych problemów. Na szczęście teraz możemy zadbać o zdrowy uśmiech w niezwykle prosty sposób. Szczoteczka soniczna Oclean X Pro Digital rewolucjonizuje codzienną rutynę.

Fot. Materiały prasowe

Technologia w służbie higieny

Oclean X Pro Digital to pierwsza na świecie szczoteczka soniczna z inteligentnym wyświetlaczem, która w czasie rzeczywistym skanuje jamę ustną podczas mycia zębów. Dokładnie analizuje sposób szczotkowania i wskazuje na ekranie pominięte obszary.  Następnie zaproponuje, by je doczyścić. Wystarczy jedno kliknięcie. Wyjątkowa technologia sprawia, że liczba pominiętych w czasie szczotkowania miejsc spada do zera.

Jak to możliwe? Sercem szczoteczki X Pro Digital jest opatentowany, bezszczotkowy silnik MAGLEV. Nazwę zawdzięcza wykorzystanej technologii magnetyczno-lewitacyjnej. Moc lewitacji magnetycznej – inaczej niż w przypadku zwykłego silnika sonicznego – przekazuje drgania na końcówkę każdego włókna szczoteczki. Sprawia to, że  utrata energii jest równa zeru. Pozwala to także na większy kąt wychylenia główki – aż do 12 stopni. Dzięki temu czyszczenie jest jeszcze skuteczniejsze i bardziej komfortowe. To nie wszystko, bo praca silnika powoduje także powstawanie mikrobąbelków, które usuwają zanieczyszczenia, bakterie i płytkę nazębną z trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. Tym samym zapobiega gromadzeniu się kamienia nazębnego i powstawaniu zmian próchnicowych.

Fot. Materiały prasowe

Ulepszony silnik Maglev w szczoteczce X Pro Digital, w porównaniu ze zwykłym silnikiem sonicznym, gwarantuje dwa razy większą moc czyszczącą. Co więcej, zapewnia aż pięciokrotnie większy komfort podczas mycia dzięki superstabilnym wibracjom. Sprawia to, że nie musimy już obawiać się podrażnienia dziąseł, dyskomfortu związanego z wysokim poziomem hałasu czy uszkodzenia szkliwa zębów. Szczoteczka X Pro Digital jest też w pełni wodoszczelna. Może być zanurzona na głębokość do jednego metra przez maksymalnie 30 minut i nie spowoduje to jej uszkodzenia. Możemy zatem bez obaw i w bezpieczny sposób myć szczoteczkę pod wodą czy też używać jej pod prysznicem lub w wannie.

Więcej niż piękny uśmiech

Używanie szczoteczki X Pro Digital jest dziecinnie proste. Urządzenie zostało wyposażone w inteligentny wyświetlacz, na którym zaraz po zakończeniu czyszczenia pojawia się graficzny model uzębienia 3D z informacją o pominiętych obszarach jamy ustnej. Kolorem czerwonym zostały na nim oznaczone miejsca niewystarczająco wyszczotkowane, a kolor biały wskazuje zęby idealnie czyste. Dodatkowo, zaawansowane algorytmy podsumują sesję szczotkowania w postaci ogólnego wyniku od 0 do 100 proc., aby w razie potrzeby zarekomendować plan czyszczenia dodatkowego. Inteligentny algorytm dobierze właściwy czas trwania procesu  uzupełniającego, w zależności od otrzymanego wyniku.

Fot. Materiały prasowe

Zaawansowana analiza efektów mycia, dostępna tylko w Oclean, jest możliwa dzięki sześcioosiowemu czujnikowi żyroskopowemu. Skanuje on jamę ustną w czasie rzeczywistym, dzieląc ją na osiem stref i rozpoznaje nasz sposób mycia zębów, biorąc pod uwagę takie współczynniki, jak czas szczotkowania czy siłę nacisku. Następnie natychmiast pokazuje rezultaty czyszczenia na wyświetlaczu.

Co ważne, szczoteczka X Pro Digital pozwala czyścić zęby przez aż 30 dni bez konieczności ładowania. Nie musimy też martwić się o to, że zapomnimy naładować urządzenia. Szczoteczka przypomni na ekranie o niskim poziomie naładowania baterii. Długi czas pracy sprawia, że Oclean X Pro Digital stanie się idealnym towarzyszem wyjazdów, na które nie będziemy musieli zabierać dodatkowej ładowarki. Kiedy przyjdzie pora na ładowanie, zrobimy to w zaledwie trzy godziny, oszczędzając energię elektryczną.

Fot. Materiały prasowe

X Pro Digital wyróżnia się także nowoczesnym designem. Subtelna estetyka obu wariantów kolorystycznych – champagne gold oraz glamour silver – pasuje do wystroju każdej łazienki. Zadbano też o ergonomię. Szczoteczka idealnie leży w dłoni – jest poręczna, lekka i niewielkich rozmiarów.

Teraz szczoteczkę Oclean X Pro Digital możemy testować za darmo przez 30 dni. Jeśli więc nie mamy pewności, czy spełni nasze oczekiwania, możemy zamówić ją bez żadnego ryzyka. Jeśli nie będziemy usatysfakcjonowani, wystarczy ją odesłać, a producent zwróci pieniądze.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij