Znaleziono 0 artykułów
01.03.2023
Moda / Man

Ulubiony zegarek Theo Jamesa

01.03.2023
(Fot. Getty Images)

Ten sezon należy do gwiazd „Białego Lotosu”. Obsada serialu udowadnia, że zasłużyła na tytuł najbardziej stylowej. Podczas ostatniej gali SAG Awards uwagę wszystkich przykuł Theo James i jego zegarek.

Za nami kolejna gala rozdania nagród SAG, przyznawanych przez członków Gildii Aktorów Ekranowych za osiągnięcia w filmie i telewizji. Wśród nagrodzonych seriali triumfował „Biały Lotos”, który wyróżniony został w kategoriach najlepsza obsada i najlepsza aktorka, oczywiście za występ Jennifer Coolidge.

Obsada drugiego sezonu serii już zapewniła sobie status najbardziej stylowego zespołu sezonu. Nic więc dziwnego, że gwiazdy „Białego Lotosu” zadały szyku również podczas gali. Podczas gdy Audrey Plaza postawiła na połyskującą kreację Michaela Korsa, Meghann Fahy miała na sobie suknię Ralpha Laurena, a Theo James – elegancki garnitur od Louis Vuitton.

Odtwórca roli Camerona dopełnił stylizację zegarkiem Omega Speedmaster Moonwatch z kopertą 18-karatowego złota i zieloną tarczą ze słonecznym szlifem oraz spinkami do mankietów z linii Prestige, wykonanych ze stali szlachetnej i czerwonego złota. James udowadnia, że ma oko do stylowych dodatków.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij