Znaleziono 0 artykułów
03.08.2023
Artykuł partnerski

Idealnie dobrane

03.08.2023
Pamela Pawelec (Fot. materiały prasowe)

Okulary podkreślają urodę, wyrażają indywidualny styl, stają się naszym nieodłącznym towarzyszem. Wybór oprawek to wyzwanie, które może stać się niezapomnianym doświadczeniem. Pamela Pawelec, założycielka salonu Optyka i Optometria Pawelec, opracowała innowacyjną technologię doboru okularów online.

Pamela Pawelec jest ekspertką w swoim fachu. Profesjonalistką, która dąży do perfekcji. Kobietą sukcesu stawiającą sobie wciąż nowe wyzwania. Absolwentka Optometrii na Wydziale Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz członkini Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki regularnie uczestniczy w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach, by poszerzać wiedzę, zdobywać informacje i nadążać za światowymi trendami. Jeszcze jako studentka pracowała w salonach optycznych, by zrozumieć potrzeby klientów. Z czasem zamarzyła o własnym salonie, który wyniósłby doświadczenie klientów na wyższy poziom. Założycielka salonu Optyka i Optometria Pawelec z podpoznańskiego Nowego Tomyśla opracowała teraz innowacyjną technologię doboru okularów. 

Pamela Pawelec (Fot. materiały prasowe)
Pamela Pawelec (Fot. materiały prasowe)

Salon w Nowym Tomyślu odzwierciedla wyrafinowany gust właścicielki, nawiązując do jej największej pasji – optyki. Inspiracją do biało-czarnej kolorystyki wnętrz były testy prążkowe Lea. Kluczowym elementem salonu jest warsztat, gdzie klienci mogą obserwować proces powstawania okularów – dowodzący mistrzostwa w rzemiośle, niemal magiczny. 

Spersonalizowany dobór okularów

Choć jej salon mieści się nadal w Nowym Tomyślu, Pamela Pawelec postanowiła dotrzeć do szerszego grona klientów dzięki spersonalizowanym usługom oferowanym nie tylko na miejscu, lecz także online. Dzięki innowacyjnej funkcji doboru oprawek można dokonać przemyślanego zakupu także na odległość. Jak to działa? Proces doboru okularów dostosowanych do indywidualnych potrzeb, upodobań i typu urody obejmuje aż 11 profesjonalnych kroków. Chcesz przejść spektakularną metamorfozę? A może po prostu poczuć się lepiej? Szukasz okularów zgodnych z trendami czy wolisz klasykę? Marzysz o oprawkach, które będą piękne i praktyczne zarazem? Dzięki nowatorskiemu narzędziu, którego działanie oparto na metodach naukowych, uwzględniających nie tylko kształt twarzy, ale też m.in. dobór odpowiedniego koloru i temperatury barwowej do typu urody, nie możesz się pomylić. Pamela Pawelec podkreśla jednak, że najważniejsze są indywidualny charakter, styl i temperament. Oprawki powinny pasować nie tylko do naszego wyglądu, ale i tego, jaką emanujemy energią, jaki wykonujemy zawód, jak wygląda nasze codzienne życie.

Najmodniejsze modele z salonu Optyka i Optometria Pawelec

Nie na darmo oferta Optyka i Optometria Pawelec jest tak szeroka. Pamela Pawelec dba o to, żeby jej klienci uzyskali dostęp do najmodniejszych marek, które w swoich kolekcjach bazują nie tylko na aktualnych tendencjach, ale przede wszystkim na ponadczasowej jakości. Właścicielka salonu podróżuje po całej Europie, by nawiązywać kontakty z twórcami topowych marek, takich jak Celine, Saint Laurent, Gucci czy Loewe. Wyraziste oprawki Celine to już klasyka, Saint Laurent – ucieleśnienie paryskiego szyku, Gucci – ekstrawagancki dodatek, który ożywi nawet najprostszą stylizację, a modele Lindy Farrow – ukłon w stronę retro. Akcesoria Loewe zaś stały się przedmiotami pożądania (marka znalazła się na szczycie rankingu Lyst za pierwszy kwartał 2023 roku). 

Pamela Pawelec (Fot. materiały prasowe)

Współpraca Pameli Pawelec i LEBRAND 

Pamela Pawelec wciąż podejmuje się nowych wyzwań. Ostatnio podjęła współpracę z butikiem LEBRAND. Marka założona przez Paulinę Pyszkiewicz słynie z perfekcyjnego krawiectwa, klasycznych fasonów i doskonałej jakości. Projektantka zdobyła rzesze fanów stonowanym stylem, który gwarantuje ponadczasowość kolekcji. Wybrane okulary z oferty salonu Optyka i Optometria Pawelec można teraz znaleźć w warszawskim butiku LEBRAND przy ulicy Mokotowskiej 26, pieczołowicie urządzonym przez właścicielkę brandu. 

Pamelę i Paulinę połączyła pasja. Podczas gdy Pawelec traktuje dobór okularów jako sztukę, Pyszkiewicz, godząc role założycielki i dyrektorki kreatywnej, z wprawą łączy smykałkę do biznesu z talentem artystycznym. W LEBRAND znajdziemy więc modele okularów, które staną się idealnym uzupełnieniem stylizacji polskiej marki. Z Lastrą, idealną białą sukienką na wakacje, warto zestawić okrągłe oprawki Loewe przypominające ulubione okulary Audrey Hepburn. Top Yena w groszki nawiązuje do mody lat 60., więc doskonałym akcesorium będą oprawki Gucci o prostokątnym kształcie, które uwielbia Jennifer Lopez. Przyda się też odrobina ekstrawagancji – w kolekcji LEBRAND kultowa stała się już bandana, którą można przewiązać na głowie, tak jak robiły to dzieci kwiaty. W estetykę lat 70. wpiszą się z powodzeniem okulary Saint Laurent z oprawkami w kształcie serduszek. 

W rękach profesjonalistki

Spotkanie światów zaowocowało kolejnymi ambitnymi projektami. W butiku otwarto zapisy na spotkania stacjonarne dla osób, które pragną przejść proces holistycznego doboru opraw okularowych przez Pamelę Pawelec (po wstępnej konsultacji online można skorzystać na miejscu z bezpłatnej przymierzalni). Dzięki profesjonalnej pomocy odkryjesz swoje prawdziwe piękno. 

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij