Znaleziono 0 artykułów
19.05.2024
Artykuł partnerski

Magia wspomnień zaklęta w perfumach Unique Wood Novellista

19.05.2024
Fot, Materiały prasowe

Olfaktoryczna podróż, w którą zabierają nas perfumy NOVELLISTA, pełna jest emocji i wspomnień. W wyjątkowej kompozycji unisex Unique Wood, opartej na drzewnych akordach, teraźniejszość łączy się z przeszłością.

Są zapachy, które działają nie tylko na zmysły, lecz także na pamięć. Mistrzostwo w tym osiągnął włoski dom zapachowy NOVELLISTA. W minimalistycznych flakonach z grubego, chłodnego szkła serwuje nam magiczne kompozycje zapachowe, które stanowią niezwykły zapachowy most łączący teraźniejszość z przeszłością. Pozwalają przy tym podkreślić swoją indywidualność, zmysłowość i wyjątkowość.

NOVELLISTA – perfumy pełne wspomnień

Wprawdzie włoski dom zapachowy NOVELLISTA stawia na innowacyjność w tworzeniu perfum, podchodzi też jednak z szacunkiem do perfumiarskiego rzemiosła. W jego podejściu do tworzenia zapachów jest coś z praktyk autorów najlepszej literatury. Idąc tym tropem, cenieni perfumiarze z Paryża i Grasse stworzyli niezwykłą kolekcję pięciu niszowych zapachowych kreacji. Każda z nich została zainspirowana motywami z klasyki światowej literatury i jej najważniejszymi powieściami, które za pomocą języka mistrzowsko oddziałują na naszą wyobraźnię.

Fot. Materiały prasowe

Założycielom marki NOVELLISTA zależało na tym, by ich perfumy były unikalne. W końcu nie towarzyszą nam one tak po prostu na co dzień, a w najważniejszych chwilach życia, stając się nośnikiem wspomnień, przenosząc magicznie w czasie i przestrzeni, budząc emocje, działając na zmysły. Dlatego tak ważne było, by w kolekcji NOVELLISTA znalazły się zapachowe kreacje przywołujące z głębi pamięci najistotniejsze dla nas momenty. Ale też – by były integralną częścią spotkań, rozmów, zdarzeń, z którymi splotą się i zapadną nam w serca, by pewnego dnia, pod wpływem cudownego zmysłu węchu, obudzić się i zalać nas falą poruszających wspomnień. W ten właśnie sposób perfumy NOVELLISTA stają się niezwykłym pomostem między teraźniejszością a przeszłością i pozwalają pisać swoją pachnącą historię.

Fot. Materiały prasowe

Unique Wood – najpiękniejsze wspomnienia zaklęte w perfumach

Wśród pięciu kompozycji NOVELLISTA znajduje się przepiękna drzewna kompozycja unisex Unique Wood, stworzona z myślą o tych, którzy pragną zamknąć najpiękniejsze wspomnienia we flakonie. Inspiracją dla niej były surowa i zachwycająca natura Australii Zachodniej oraz wciągająca powieść „Chłopiec w buszu” angielskiego pisarza D.H. Lawrencea.

Fot. Materiały prasowe

Jak każdy z flakonów NOVELLISTA, także Unique Wood skrywa w sobie doskonałą mieszankę najcenniejszych olejków eterycznych, absolutów i żywic, destylaty oraz ekstrakty rzadkich składników z całego świata. Unique Wood otwierają ożywcze, pobudzające nuty różowego pieprzu i zaskakującej pelargonii. Chwilę później otaczają nas już orzeźwiające tony liści fiołka. W końcu zapach wybucha ciepłym aromatem fasoli tonka i drzewa bursztynowego z nutą wanilii, wspaniale oddziałując na nasze zmysły, pobudzając pamięć, pomagając przywoływać i zapisywać wspomnienia. Kreacja zapachowa Unique Wood zaprasza nas dzięki swoim nutom w podróż pełną odwagi i niezależności. Pozwala zatopić się w opowieści o codzienności, w której jest miejsce i na asertywność i dojrzewanie, i na przełomowe momenty, które pragniemy zachować na dłużej. Pozwólmy, by splotły się one z tym wyjątkowym zapachem.

Zapach NOVELLISTA UNIQUE WOOD jest dostępny w sklepach Notino i na stronie internetowej www.notino.pl.

Paulina Klepacz
  1. Uroda
  2. Trendy
  3. Magia wspomnień zaklęta w perfumach Unique Wood Novellista
Proszę czekać..
Zamknij