Znaleziono 0 artykułów
29.11.2023

Crystal Mountain: Luksus u podnóża gór

29.11.2023
Pięciogwiazdkowy hotel Crystal Mountain w Wiśle to idealne miejsce na ferie (Fot. Materiały prasowe)

Crystal Mountain, pięciogwiazdkowy hotel zbudowany na zboczu Góry Bukowej w Wiśle, idealnie wpisuje się w górski krajobraz. Miejsce zachwyca nie tylko wspaniałymi widokami, ale także designerskimi wnętrzami, znakomitą kuchnią oraz nowoczesnym spa. Atutem obiektu jest też bezkonkurencyjna lokalizacja w pobliżu stoków narciarskich.

Hotel Crystal Mountain w Wiśle to idealnie miejsce zarówno dla osób ceniących sobie spokojny wypoczynek, jak i aktywne spędzanie czasu. W jego okolicy znajdują się bowiem liczne stoki narciarskie i spacerowe trasy. W środku znajdziemy natomiast aquapark wyposażony w basen, miejsca przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, zjeżdżalnie multimedialną, jacuzzi i brodzik dla dzieci. Jedną z wielu atrakcji jest także przyjazny najmłodszym gościom Kids Club.

Pięciogwiazdkowy hotel Crystal Mountain w Wiśle (Fot. Materiały prasowe)

Wypoczynek na stoku, w spa i w restauracji

Atutem obiektu jest także spa, w którym skorzystać możemy z szerokiej gamy zabiegów wykonywanych w partnerskim salonie Dr Irena Eris. Na szczególną uwagę zasługuje także sanuarium wyposażone w aż siedem różnego rodzaju saun oraz sfera fitness, która czynna jest przez całą dobę.

Szukając miejsca na idealny zimowy wypoczynek, nie sposób pominąć kulinariów. Hotelowa restauracja à la carte zachwyca bowiem daniami, które oparte są na sezonowych, lokalnych składnikach.

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij