Znaleziono 0 artykułów
10.09.2021

Pierwsze ujęcia z zegarkiem OMEGA w filmie „Nie czas umierać”

10.09.2021
Fot. materiały prasowe

W kontynuacji filmu o agencie 007 James Bond nosi zegarki szwajcarskiej marki OMEGA. Firma zaprezentowała nową kampanię, w której główną rolę odgrywa Seamaster Diver 300M 007 Edition.

Już 30 września film „Nie czas umierać” będzie miał swoją premierę w Wielkiej Brytanii. W rolę Jamesa Bonda ponownie wcielił się Daniel Craig. W trakcie misji agent korzysta z wielu gadżetów. Wśród nich są zegarki OMEGA.

W reklamie telewizyjnej marki zegarmistrzowskiej zobaczymy dynamiczny montaż scen z najnowszej misji Jamesa Bonda. W centrum uwagi będzie model OMEGA Seamaster Diver 300M 007 Edition, który został wykonany z tytanu. Gadżet okazuje się idealnym partnerem agenta. Zegarek jest już dostępny w sprzedaży. Jego design charakteryzuje się lekką budową oraz wzornictwem z elementami vintage. 

 

OMEGA to prestiżowa szwajcarska marka, która została założona przez Louisa Brandta w 1848 roku. Od tego czasu jest wiodącym producentem zegarków na świecie. Gadżety tej marki noszą takie gwiazdy, jak Cindy Crawford, Nicole Kidman, George Clooney i Eddie Redmayne. Na kolekcję OMEGA składają się cztery kolekcje: Constellation, Speedmaster, Seamaster oraz De Ville. Zegarki z serii OMEGA Seamaster stanowią część ekwipunku Jamesa Bonda od filmu „GoldenEye” z 1995r.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Pierwsze ujęcia z zegarkiem OMEGA w filmie „Nie czas umierać”
Proszę czekać..
Zamknij