Znaleziono 0 artykułów
26.06.2021

Dua Lipa twarzą nowej kampanii Versace

26.06.2021
Na gali Grammy w 2021 roku / Fot. Getty Images

Dua Lipa dołączyła do grona przyjaciół domu mody Versace, stając u boku największych gwiazd, takich jak Madonna, Jennifer Lopez czy Lady Gaga.

Versace może pochwalić się długą historią współprac z największymi osobistościami świata mody, sztuki i kultury. Do grona przyjaciół włoskiego domu mody należały największe gwiazdy, jak Madonna, Elton John, Demi Moore, Jennifer Lopez czy Lady Gaga. Dua Lipa, ikona generacji Z, słynie z zamiłowania do muzycznych i modowych eksperymentów. Piosenkarka wielokrotnie prezentowała się w zjawiskowych kreacjach marki – przypomnijmy choćby jej garderobę z klipu „New Rules”, zjawiskową suknię na MET Gali 2019 czy nude dress na ostatniej gali Grammy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Gdy więc włoski dom mody zwrócił się do niej z propozycją, by została twarzą jesienno-zimowej kampanii marki, nie wahała się ani chwili. „Dziękuję, Donatella! To była przyjemność pracować z tak wspaniałym zespołem” – napisała na Instagramie. Na zdjęciach autorstwa Merta Alasa i Marcusa Piggotta, gwiazda zaprezentowała się m.in. w kanarkowo żółtej sukience, it-bag Versace La Medusą i obowiązkową w tym sezonie chustą wiązaną na głowie. „Nawet nie wiecie, jak bardzo jestem podekscytowana! Uwielbiam cię, Dua!” – odpowiedziała Donatella Versace. Projektantka udostępniła również zdjęcie zza kulis kampanii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Przy okazji ogłoszenia współpracy piosenkarki i włoskiego domu, przypominamy jej najlepsze momenty w kreacjach Versace. 

 Fot. Getty Images

Na CFDA Awards w 2018 roku

Fot. Getty Images

Met Gala 2019 

Fot. Getty Images

Na gali Grammy w 2019 roku

Fot. Getty Images

Na gali Grammy w 2019 roku

Fot. Getty Images

Mnet Asian Music Awards 2019

 Fot. Getty Images

Na gali Grammy w 2021 roku

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij