Znaleziono 0 artykułów
11.05.2021
Artykuł partnerski

Posłuchaj podcastu „Moments of Bizuu”: Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan

11.05.2021
Moments of Bizuu: Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan

W pierwszym odcinku programu, który powstał we współpracy „Vogue Polska” z Bizuu z okazji jubileuszu dziesięciolecia jednej z najpopularniejszych polskich marek odzieżowych, jej założycielki opowiadają Hannie Rydlewskiej o początkach w branży, pierwszym pokazie i zmianach, które dokonały się w modzie w ostatnich latach.

Gdy debiutowałyśmy na rynku, były już sieciówki, i była wysoka moda. Polskich marek ze średniej półki brakowało. Właściwie nie miałyśmy konkurencji. Wiedziałyśmy, że chcemy stworzyć sieć sklepów. Najpierw miała być marka, potem my. Cenimy swoją prywatność – tłumaczy filozofię Bizuu Blanka Jordan.

Dziś marka Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak obejmuje kilka linii – regularną: Wiosna-Lato i Jesień-Zima, sezonowe: Bizuu Après-Midi  i Bizuu Mer, linię kapsułową Be a #BIZUUGirl!, stale powiększającą swoje portfolio linię akcesoriów oraz linię ślubną – Bizuu Bridal. Bizuu słynie z kwiatowych nadruków, romantycznych sukienek z falbanami i kolekcji licencyjnych jak, np. Bizuu x Powerpuff Girls. W najnowszej kolekcji Bizuu Balance, dedykowanej miłośniczkom jogi i medytacji, znalazły się ubrania idealne do tych form aktywności – leginsy i topy, wykonane z recyklingowych tkanin, body, kimono, sweter oraz dresy, które sprawdzą się również po treningu.

W kolejnych odcinkach podcastu przed mikrofonem spotkamy się między innymi z aktorką Kasią Zielińską, która uwielbia projekty Bizuu, i Karoliną Gruszecką, dyrektorką mody „Vogue Polska”. Piosenkę do podcastu skomponował i zaśpiewał Maciej Musiałowski.

Hanna Rydlewska
Proszę czekać..
Zamknij