Znaleziono 0 artykułów
17.10.2018

Podręcznik „#SEXEDPL” trafi do tysiąca polskich szkół

17.10.2018
Anja Rubik podczas trasy promocyjnej książki #SEXEDPL (Fot. Grzegorz Adamek)

Anja Rubik, która stworzyła podręcznik edukacji seksualnej „#SEXEDPL”, zapowiedziała przekazanie tysiąca darmowych egzemplarzy książki do szkół w całej Polsce. Wystarczy wypełnić prosty formularz, by zgłosić swoją placówkę. 

Anja Rubik, która swoją misją uczyniła edukację seksualną młodzieży (i nie tylko!), otworzyła jedniodniową pop-up szkołę w Warszawie, w której uczyli najlepsi eksperci. Ruszyła też w trasę promocyjną swojego podręcznika „#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie” (wydanego w W.A.B.) po całej Polsce. Odwiedziła już Wrocław, Kraków, Katowice i Częstochowę. Teraz zapowiada kolejny krok w kierunku poszerzenia dostępu do edukacji seksualnej. Rubik przekaże tysiąc darmowych egzemplarzy podręcznika do szkół w całym kraju.

Trasa promocyjna książki #SEXEDPL (Fot. Grzegorz Adamek)

Kto chce zgłosić swoją placówkę, musi tylko wypełnić prosty formularz. Kto pierwszy, ten lepszy! Podręcznik posłuży nie tylko nastolatkom, ale także ich nauczycielom, oferując rzetelną wiedzę przekazaną bez uprzedzeń. 

Na łamach podręcznika znajdziemy rozmowy m.in. z Hubertem Sobeckim z „Miłość Nie Wyklucza”, psychologami i ginekologami. Zdjęcia do podręcznika wykonała Zuza Krajewska. Anja i Zuza wybrały też zwycięzców konkursu dla młodych fotografów rozpisanego we współpracy z „Vogue Polska”.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij