Znaleziono 0 artykułów
27.12.2021

Polecenia redakcyjne: „Nie patrz w górę”, fotograficzny przewodnik po Berlinie, Saint Laurent

27.12.2021
Fot. materiały prasowe

Czas między świętami a Nowym Rokiem to okazja do tego, by nieco zwolnić tempo – ponadrabiać filmowe zaległości, rozpieścić umysł dobrą lekturą, posprawdzać, co w modzie i popkulturze przynieść mogą kolejne miesiące. Zobaczcie, co w ostatnich dniach pomagało nam przetrwać mróz.

Film „Nie patrz w górę”

Fot. materiały prasowe

Chyba już dawno żaden film nie miał tak gwiazdorskiej obsady – w „Nie patrz w górę” oprócz odtwórców głównych ról, czyli Jennifer Lawrence i Leonarda Di Caprio pojawiają się także Cate Blanchett, Meryl Streep w roli wzorowanej na Donaldzie Trumpie prezydentki Stanów Zjednoczonych, a także Timothee Chalamet, Jonah Hill, Ariana Grande i Kid Cudi. Choć film w lekki sposób bardzo poważną refleksją na temat współczesnego społeczeństwa.

Album „Fashion Eye Berlin”

Fot. materiały prasowe

Każdy album z serii Louis Vuitton tworzy na zaproszenie domu mody inny fotograf – za pomocą czasem reporterskich, a kiedy indziej bardziej intymnych fotografii, opowiada historię najbardziej wyjątkowych miast z różnych zakątków świata. Do przedstawienia własnej wizji Berlina marka zaprosiła przed laty Petera Lindbergha. Dwa lata po jego śmierci wznowiła to wydanie. Na stu fotografiach Lindbergh pokazuje swoje ulubione miejsca w niemieckiej stolicy, a także przedstawia kulisy pracy tamtejszych artystów.

Buty Saint Laurent

Fot. materiały prasowe

„Vesper”, bo taką nazwę nadał temu modelowi dyrektor kreatywny Saint Laurent Anthony Vaccarello, to w tej chwili najbardziej pożądane dobro luksusowe. Występuje w kilku wersjach – od czarnej tweedowej ze złotym noskiem, przez biało-czarną, po lakierowaną z akcentem w odcieniu fuksji. Ma zgrabny, wydłużający nogę fason i świetnie uzupełnia imprezowe stylizacje.

Odkurzacz Miele Triflex HX1

Fot. materiały prasowe

Akumulatorowy odkurzacz Miele opracowano tak, by dostosowywał się do indywidualnych potrzeb. Jest równie wydajny, co tradycyjne odkurzacze, a dzięki wykorzystaniu wymiennego akumulatora litowo-jonowego może pracować aż do 60 minut. Jego uniwersalna szczotka jest odpowiednia do wszystkich rodzajów podłóg. Na uwagę zasługuje też jego minimalistyczny dizajn – czarno-srebrny model ze wstawkami z w kolorze postarzanego złota sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Polecenia redakcyjne: „Nie patrz w górę”, fotograficzny przewodnik po Berlinie, Saint Laurent
Proszę czekać..
Zamknij