Znaleziono 0 artykułów
07.12.2023

Siła klasyki w projektach polskiej marki

07.12.2023
Polska marka Lagom (Fot. Materiały prasowe)

Lagom zrodziło się z miłości do minimalizmu, ponadczasowej klasyki i konceptu kapsułowej garderoby. Dziś polska marka proponuje topy, asymetryczne longsleeve’y i sukienkę, które idealnie sprawdzą się jako baza nie tylko zimowych stylizacji.

Za warszawskim brandem Lagom stoją przyjaciółki Pola Błądek i Angelika Staniszewska. Obie w taki sam sposób myślą o modzie, więc ich marka dba zarówno o ponadczasowość projektów, jak i ich wysoką jakość. Kolekcja oparta jest na neutralnych odcieniach i eleganckich wykończeniach, bez widocznych szwów, co sprawia, że ubrania są świetną podstawą i do tworzenia komfortowych stylizacji na co dzień, i nieco bardziej wyszukanych, wieczorowych looków. Nie brak tu fasonów zarówno do pracy, jak i na niedzielny spacer lub sobotnie wyjście z przyjaciółkami. A że Lagom myśli o wszystkich kobietach, oferuje ubrania w rozmiarach od petite do plus-size.

Polska marka Lagom (Fot. Materiały prasowe)

Projektantki Lagom zaczęły od klasycznego białego T-shirtu, jako doskonałej bazy, której nie może zabraknąć w żadnej garderobie. Dziś warszawska marka proponuje topy, bluzki, asymetryczne longsleeve’y i sukienkę, z których skomponować można wiele modnych stylizacji. W przyszłości brand chce poszerzyć ofertę o spodnie i spódnice, tak aby produkty Lagom pozwalały na skompletowanie całego minimalistycznego looku.

Polska marka Lagom (Fot. Materiały prasowe)

 

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij