Znaleziono 0 artykułów
28.09.2021

Pop-up store The Marc Jacobs otworzy się w Warszawie

28.09.2021
Fot. Materiały prasowe

Synonim miejskiego stylu życia, nietuzinkowości i eklektyzmu – marka The Marc Jacobs ma fanów na całym świecie. Mamy dobrą wiadomość dla jej polskich miłośników. W nowej części salonu Moliera 2|Warszawa, otworzy się pierwszy w Polsce pop-up store The Marc Jacobs!

Marc Jacobs nazywany jest wizjonerem świata mody. Stworzona przez utalentowanego amerykańskiego projektanta w 1986 r. marka łączy w sobie styl, oryginalne podejście do mody i wymykającą się schematom estetykę. Kreatywne, pełne energii, eklektyczne projekty od początku cechował mocny charakter. Dziś The Marc Jacobs nadal łączy high fashion z miejskim stylem, a codzienność przeplata z nietuzinkowością. Bierze z przeszłości to, co najlepsze, ale jednocześnie odważnie patrzy w przyszłość. The Marc Jacobs reinterpretuje trendy, tworząc jedyną w swoim rodzaju estetykę, za którą pokochali ją fani na całym świecie.

Fot. Materiały prasowe

Nieprzewidywalna, odważna, nasycona wzorami i kolorami moda trafia w gusta nawet najbardziej wymagających indywidualistów. Fanów marki z pewnością ucieszy to, że w jednym z najbardziej ekskluzywnych miejsc w stolicy – nowej części salonu Moliera 2|Warszawa – otworzy się pierwszy w Polsce pop-up store The Marc Jacobs. Znajdziemy tu będące podstawą wielkomiejskiego stylu sneakersy, kultowe torebki czy wygodne i stylowe dresy. Łączące w sobie bogactwo kolorów, aktualne trendy i oryginalne formy projekty inspirowane są modą uliczną.

Energia i niepowtarzalny vibe miejskiej metropolii posłużyły także za inspirację projektantom wnętrza pop-up store’u. Wzrok będą przyciągały zdjęcia z kampanii, specjalnie sprowadzone ze Stanów Zjednoczonych elementy ekspozycji oraz wykonane na zamówienie meble.

Fot. Materiały prasowe

Wyjątkowy pop-up store będzie z pewnością miejscem, obok którego żaden fan mody nie przejdzie obojętnie!

Natalia Jeziorek
  1. Moda
  2. Pop-up store The Marc Jacobs otworzy się w Warszawie
Proszę czekać..
Zamknij