Znaleziono 0 artykułów
23.04.2023

Urodzinowy portret księcia Louisa

23.04.2023
(Fot. Getty Images)

Najmłodszy potomek księcia Williama i księżnej Kate świętuje piąte urodziny. Z tej okazji Pałac Kensington opublikował oficjalny portret młodego Louisa autorstwa Millie Pilkington.

Jego Królewska Wysokość Książę Louis Arthur Charles należy do ulubieńców opinii publicznej. Najmłodszy syn księżnej i księcia Walii dał się poznać jako szelmowski młodzieniec, który często nic sobie nie robi z dworskiej etykiety. Podczas platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II media obiegły zdjęcia i nagrania, na których młody książę nie może usiedzieć w miejscu. Księżna Kate próbowała uspokoić syna, ten jednak nie mogąc wytrzymać, w pewnym momencie zasłonił jej usta. Ulubiony członek rodziny Windsorów jest zdecydowanie bardziej niesforny niż jego starszy brat i siostra. 

Młody książę na zdjęciu autorstwa Millie Pilkington

Zgodnie z tradycją, na kilka godzin przed oficjalnymi urodzinami, Pałac Kensington opublikował oficjalny portret księcia Louisa. Trzeci w kolejce do tronu wnuk króla Karola III pozuje do zdjęcia, uśmiechnięty od ucha do ucha. Młodzieniec ubrany w niebieskie krótkie spodenki i sweter w tym samych odcieniu, trzyma się taczki, którą kieruje jego mama. 

Od 2015 roku to właśnie przyszła królowa była odpowiedzialna za zdjęcia swoich pociech, stając się oficjalną fotografką rodziny królewskiej. Tym razem portret księcia wykonała Millie Pilkington. Brytyjska fotografka specjalizuje się w portretach dzieci i rodzin, a jej zdjęcia charakteryzują się naturalnością i pozytywną energią.

Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Urodzinowy portret księcia Louisa
Proszę czekać..
Zamknij