Znaleziono 0 artykułów
04.01.2019

Powstaje dokument o życiu i pracy Chiary Ferragni

04.01.2019
Chiara Ferragni podczas tygodnia mody (fot. Getty Images)

Dzięki blogowaniu i aktywności na Instagramie zarobiła już miliony. Była jedną z pierwszych dziewczyn, do których przylgnęło określenie „influencerka”. Swoją popularność szybko przekuła w znakomicie prosperującą odzieżową markę, linię biżuterii i multimedialną platformę. Ta ostatnia, znana pod nazwą The Blonde Salad, w tym roku obchodzić będzie swoje dziesięciolecie. Chiara Ferragni jubileusz uczci filmem dokumentalnym, który przedstawi kulisy jej pracy i życia osobistego.

2018 rok był pradopodobnie jednym z najbardziej pracowitych w dziesięcioletniej już karierze Chiary Ferragni. Śmiało można stwierdzić, że proporcjonalnie do liczby instagramowych fanów i rozmiaru bankowego konta, rosła też lista jej obowiązków. I to nie tylko zawodowych. Pod koniec marca urodziła dziecko, a kilka miesięcy później, w sukni zaprojektowanej przez Marię Grazię Chiuri, poślubiła popularnego włoskiego rapera Fedeza. Z jeszcze większą częstotliwością dzieliła się przy tym kulisami prywatnego życia, wpuszczając kamery na pierwsze przymiarki ślubnej kreacji, czy relacjonując pierwszą kąpiel małego Leone. Materiał, zgromadzony na przestrzeni roku, także podczas tygodni mody, wakacji i typowego dnia pracy blogerki, zostanie wykorzystany w filmie dokumentalnym. Na ekrany kin ma trafić jeszcze w tym roku.

Wesele Chiary i Fedeza w Noto we Włoszech (fot. Getty Images)

Za produkcję, którą Ferragni chce uczcić dziesiątą rocznicę powstania platformy The Blonde Salad, odpowiedzialna będzie włoska reżyserka Elisa Amoruso. W filmie, oprócz Chiary, jej rodziny oraz współpracowników, mają wystąpić także najbardziej znane postaci świata mody, od zaprzyjaźnionych z blogerką Marii Grazii Chiuri i Jeremy'ego Scotta, aż po Diane von Furstenberg i Donatellę Versace. Medialny fenomen Ferragni eksperckim komentarzem opatrzą natomiast socjologowie i badacze współczesnej popkultury.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij