Znaleziono 0 artykułów
26.07.2019

Powstaje film dokumentalny o Ralphie Laurenie

26.07.2019
(Fot. Getty Images)

Premiera produkcji „Very Ralph”, która przybliży widzom sylwetkę znanego projektanta i historię jego marki, odbędzie się 12 listopada.

Marka Ralpha Laurena to ucieleśnienie amerykańskiego snu. Projektant przeszedł długą drogę od wychowanego na Bronksie chłopca do właściciela ikonicznego brandu, którego sukienki nosiły Michelle Obama, Kate Middleton, Hillary Clinton, Rachel Green z „Przyjaciół” i Serena van der Woodsen z „Plotkary”. Lauren tworzy nieprzerwanie od ponad pięćdziesięciu lat, a jego marka sygnowana graczem polo na stałe wpisała się w kanon amerykańskiej kultury, przecierając szlaki takim projektantom jak Tommy Hilfiger, Michael Kors czy Alexander Wang.

Teraz najbardziej amerykański z amerykańskich projektantów doczekał się filmu dokumentalnego o swoim życiu. HBO rozpoczęło prace nad „Very Ralph”, który zgodnie z zapowiedzią ma zapoznać widzów z wieloma nieznanymi faktami dotyczącymi Laurena, jego dorobku artystycznego, życia prywatnego i zawodowego. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Susan Lacy, laureatka dziewięciu statuetek Emmy za filmy dokumentalne, w tym „Jane Fonda w pięciu odsłonach” i „Spielberg”.

„Very Ralph” zostanie wyemitowany 12 listopada na HBO. Film będzie również dostępny na portalach streamingowych.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij