Znaleziono 0 artykułów
04.12.2023
Artykuł partnerski

Pralka i suszarka Hisense: Wolny czas, zdrowie, ekologia

04.12.2023
Fot. Materiały prasowe

Nowoczesny sprzęt ustali długość i temperaturę prania, analizując kolor, tkaninę, zabrudzenia. Zadba o alergików. Odświeży ubrania w procesie jonizacji. Przyglądamy się ofercie marki Hisense.

Wyobraź sobie pralkę, która przeanalizuje dokładnie dane – takie jak kolor zabrudzonych ubrań, rodzaj tkaniny i zabrudzeń – po czym dobierze optymalne parametry – czas, temperaturę i ilość wody – tak by usunąć plamy, nie naruszając materiału. Sama pobierze odpowiednią ilość płynu do prania lub środka zmiękczającego po analizie wagi prania (Progam Auto Dosing). Przekaże do suszarki specyfikację prania żeby proces suszenia odbywał się równie skutecznie i bezproblemowo. Funkcja Smart Dry sprawi, że suszarka zacznie nagrzewać bębęn po tym, jak pralka wyśle sygnał o kończącym się cyklu prania. Przydatna jest również funkcja Smart Wizard – dostępna w aplikacji. Dzięki niej w możesz ustawić spersonaliozwany program prania. Hisense dba też o ekologię i domową ekonomię. Algorytm przeanalizuje sposób użytkowania i przedstawi ci twarde dane o zaoszczędzonej energii elektrycznej i wodzie. Docenisz, że klasa energetyczna suszarki to A+++, bo to oznacza widocznie niższe rachunki za prąd i realny krok w kierunku ochrony środowiska. W dodatku dzięki funkcji Connect Life możesz monitorować i zarządzać zdalnie pracą urządzeń.

Inteligentny dom wiąże się z łatwiejszym życiem – technologia może nie tylko wyręczać nas w domowych obowiązkach, lecz także doradzać nam albo wyręczać nas, zdejmując z głowy codzienne obowiązki. Wolny czas i uwaga, które możemy poświęcić bliskim, są przecież bezcenne.

Fot. Materiały prasowe
Pralka Hisense Seria 5S

Redukowanie bakterii przez pralkę: Zdrowie i bezpieczeństwo

Ale nowoczesna technologia to nie tylko wygoda i ekonomia, lecz również zdrowie i bezpieczeństwo. Tryb Allergy Care powstał z myślą o alergikach. Sprawia, że para o wysokiej temperaturze zostaje uwalniana z dolnej części bębna, następnie przenika przez ubrania, co pozwala wyeliminować bakterie, grzyby i drobnoustroje. Jak potwierdzają badania niezwykle skutecznie –  redukując nawet 99,9% bakterii Escherichia coli czy Staphylococcus aureus przyczepionych do ubrań. Funkcja parowa w pralce i suszarce odświeża ubrania, ale też zapewnia sterylność samych urządzeń
A te cele spełnia również automatyczne czyszczenie bębna i szuflady oraz funkcja Pure Jet, pozwalająca usuwać zanieczyszczenia z drzwiczek i uszczelki. 

Fot. Materiały prasowe
Suszarka Hisense Seria 5S

Dodatkowe przydatne funkcje pozwalające zaoszczędzić czas

Jeśli problemem jest nie zabrudzenie, lecz zapach, twoje ubranie wymaga jonizacji, którą dzięki Hisense możesz wykonać w domu. Te skuteczne odświeżanie bez użycia wody nie eksploatuje tkanin. Specjalny program wykorzystujący jony z łatwością usunie nieprzyjemny zapach i sprawi, że twoje ubrania będą czyste i świeże w zaledwie 10 minut. 

A jeśli musisz szybko uprać koszule do pracy, wybierz funkcję Quick Wash+. 5 koszul wypierzesz w zaledwie 15 minut.

Natomiast program antyzagnieceniowy ułatwi prasowanie koszul. Jak informuje producent, bęben przestanie się nagrzewać, a obroty będą zachodzić z przerwami co 5 minut, skutecznie zapobiegając zbyt długiemu pozostawaniu ubrań w tej samej pozycji, co powoduje powstawanie zagnieceń. 

Mądre rozwiązania, czyli troska o kondycję i trwałość ubrań

Stara dobra metoda naszych babć, polegająca na delikatnym suszeniu na słońcu, zainspirowała konstruktorów do stworzenia funkcji Gentle Dry. To rozwiązanie pozwala sięgnąć po umiarkowaną temperaturę do suszenia delikatnych tkanin, które mają tendencję do kurczenia się. Ten łagodny proces jest idealnym rozwiązaniem w przypadku wełny czy jedwabiu.

Inny progam, precyzyjnie monitorujący temperaturę prania i jego wilgotność, dostosuje do tych danych długość suszenia, oszczędzając czas i energię, unikając nadmiernej eksploatacji twoich ubrań.

Przydatny okaże się też elastyczny stojak w bębnie. Buty, pluszowy miś, a może kaszmirowy szal? W stojaku zostaną wysuszone delikatnie i dokładnie, dzięki czemu unikniesz odkształceń.

Fot. Materiały prasowe
Pralko-suszarka Hisense Seria 5S

A jeśli wyzwaniem jest ograniczona przestrzeń, która nie pozwala pomieścić pralki i suszarki, marka Hisense proponuje Ci sprytne rozwiązanie pralko-suszarkę, która daje efekt dwóch urządzeń w jednym. Niezawodność, efektywność przy oszczędności miejsca oznaczają idealne rozwiązanie dla mniejszych łazienek.

Basia Czyżewska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Pralka i suszarka Hisense: Wolny czas, zdrowie, ekologia
Proszę czekać..
Zamknij