Znaleziono 0 artykułów
02.06.2023

Uroczysta premiera „Małej syrenki” w Warszawie

02.06.2023
Premiera filmu „Mała syrenka” w Warszawie (Fot. Materiały prasowe)

„Mała syrenka”, aktorska wersja kultowej animacji Disneya, weszła do polskich kin. Na morskim dywanie podczas uroczystej premiery pojawili się znani aktorzy, wokaliści i inni zaproszeni goście, którzy celebrowali premierę najnowszego filmu Disneya.

„Mała syrenka” w reżyserii Roba Marshalla to aktorski remake kultowej animacji Disneya z 1989 roku. Bajka opowiada o młodej, entuzjastycznej i żywiołowej syrence Ariel, która pragnie doświadczyć świata poza głębinami oceanu. Gdy pewnego razu ratuje przystojnego księcia Eryka przed utonięciem, natychmiast się w nim zakochuje i pragnie podążyć za głosem serca. Skuszona przez morską wiedźmę Urszulę, zawiera z nią pakt – w zamian za przemianę w człowieka, musi oddać swój przepiękny głos. Gdy na jaw wychodzą prawdziwe intencje czarownicy, Ariel musi stawić czoła wyzwaniom i ponieść konsekwencje swoich wyborów.

Premiera filmu „Mała syrenka” w Warszawie (Fot. Materiały prasowe)

Długo wyczekiwana nowa wersja kultowej „Małej Syrenki” weszła na ekrany polskich kin. Uroczysta premiera odbyła się 24 maja w warszawskim KinoGramie w Fabryce Norblina, gdzie na niebieskim dywanie pojawiły się znajome twarze, w tym Anna Dereszowska, Natalia Kukulska, Daria Ładocha czy Michał Koterski. Na uroczystym pokazie nie zabrakło również Sary James, która wprowadziła gości w bajkową atmosferę, wykonując filmowy utwór „Naprawdę chcę”. Wokalistka użycza głosu tytułowej postaci w filmie.

 

Julia Goljan
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Uroczysta premiera „Małej syrenki” w Warszawie
Proszę czekać..
Zamknij