Znaleziono 0 artykułów
31.01.2022

Premierowo na Vogue.pl: kolekcja Stardust Jumeirah

31.01.2022
(Fot. materiały prasowe)

Kampania Stardust, biżuteryjnej marki Jumeirah tworzonej przez Izabellę Budryn, czerpie inspiracje z astrologii. Gwiazdy, konstelacje i znaki zodiaku to główny temat nowych projektów.

W kolekcji znaleźć można dwanaście łańcuszków z konstelacjami odzwierciedlającymi znaki zodiaku. Każdy z nich jest zapisem międzygwiezdnej energii, wytworzonej w dniu narodzin. Ponieważ naszyjniki są personalizowane, można je traktować jak osobisty amulet.

Oprócz naszyjników z gwiezdnymi konstelacjami w kolekcji znalazły się również kolczyki i naszyjniki z kryształami i kamieniami szlachetnymi, które mają przywracać harmonię i pomóc połączyć się z Matką Ziemią. Użyte kamienie zostały sprowadzone z Indii, Meksyku oraz Brazylii.

Biżuteria Jumeirah wytwarzana jest z 14 i 18-karatowego złota i certyfikowanych diamentów. Marka współpracuje z Polskim Towarzystwem Gemmologicznym. Każdy diament dostępny w ofercie został oceniony i przeanalizowany pod kątem naturalnego pochodzenia.

Kolekcja dostępna jest od 31 stycznia 2022 roku na www.izabellabudryn.com oraz stacjonarnie w Warszawie (Złota 44, He Concept, Moliera2, Vanda Novak).

Fotograf: Łukasz Pęcak
Asystent fotografa: Otto
Dyrektor artystyczny: Tomasz Ukleja
Producent: Izabella Budryn

Modelki:
Izabella Budryn
Olya Shamrai
Thais Mgiongo
Lithi Fer
Lea Everen

Zuzanna Zasada
Komentarze (1)

Gość06.03.2022, 13:07
Podarowałem naszyjnik Taurus mojej żonie na urodziny, jest w nim zakochana!!! Cały czas w nim chodzi i wygląda przepięknie, napewno wrócę po kolejny 😍
Proszę czekać..
Zamknij