Znaleziono 0 artykułów
06.02.2024

Personalizowana biżuteria My Secret marki Elori to doskonały pomysł na walentynkowy prezent

06.02.2024
Idealny prezent na walentynki? Personalizowana biżuteria My Secret marki Elori (Fot. Materiały materiały prasowe)

Uwielbiasz biżuterię, zwłaszcza personalizowaną? Marka Elori wychodzi naprzeciw twoim potrzebom i proponuje kolekcję, w której sama możesz zadecydować, jak będzie wyglądał twój idealny naszyjnik.

Pamiętasz, jak w dzieciństwie zakopywałaś cenne przedmioty w ogródku, żeby wrócić do nich po latach? Teraz możesz znów poczuć się jak mała dziewczynka i przenieść się w świat pełen tajemnic i niezapomnianych wspomnień. Naszyjniki z nowej kolekcji My Secret marki Elori to kapsuła czasu, z którą nie musisz się rozstawać.

Idealny prezent na walentynki? Personalizowana biżuteria My Secret marki Elori (Fot. Materiały materiały prasowe)

Moc kamieni zamknięta w srebrnej kapsule

Elegancka kapsuła, umieszczona na łańcuszku ze srebra próby 925, pokrytego warstwą platyny, to coś więcej niż biżuteria. To skrzynia pełna skarbów – wybranych przez ciebie. Serce kapsuły, które zostało wykonane z kryształu górskiego, otwiera się, byś mogła umieścić tam magiczną moc naturalnych kamieni. Kwarc różowy, cytryn, topaz, turmalin, granat, ametyst – to ty decydujesz, jaka energia jest ci najbliższa. Swój wyjątkowy naszyjnik możesz skompletować z pierścionkiem wykonanym z kryształu górskiego lub naturalnych pereł.

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Personalizowana biżuteria My Secret marki Elori to doskonały pomysł na walentynkowy prezent
Proszę czekać..
Zamknij