Znaleziono 0 artykułów
28.08.2022

Bajeczny ślub Jacquemusa i Marco Maestriego

28.08.2022
Jacquemus i babcia Liline /(Fot. Getty Images)

Miał być ślub – i był: piękny, romantyczny, w iście prowansalskim stylu i z najwspanialszymi gośćmi. Nieco ponad rok po ogłoszeniu zaręczyn projektant Simon Porte Jacquemus poślubił Marco Maestriego. Ceremonia miała miejsce 27 sierpnia 2022 r. w Charleval na południu Francji.

Nie bez powodu Jacquemusa nazywa się największym romantykiem i wrażliwcem świata mody. Projektant o miłości rozprawia dużo i chętnie, opowiadając o stojących za kolekcjami inspiracjach, wspomina zmarłą mamę, sporo mówi też o uczuciu, jakim od 2018 r. darzy Marco Maestriego. Razem są najwspanialszymi ambasadorami tęczowej miłości – sprzeciwiają się hejtowi, dyskryminacji i homofobii.

Jacquemus i Marco Maestri /(Fot. Getty Images)

Nieco ponad rok po ogłoszeniu zaręczyn Jacquemus i Maestri wzięli ślub. Romantyczna i kameralna ceremonia miała miejsce 27 sierpnia 2022 r. w Charleval na południu Francji. Prowansja jest wyjątkowo bliska projektantowi – tam się wychował i wielokrotnie odwoływał się do niej w swojej twórczości.

Dua Lipa /(Fot. Getty Images)

Jakby wzruszeń było mało, Simona do ołtarza poprowadziła babcia Liline. Wśród gości znaleźli się najbliżsi pary, ich przyjaciele i znajomi – także z branży, m.in. Dua Lipa, Mica Argañaraz, Tina Kunakey i Amina Muaddi. Wszystkie, rzecz jasna, od stóp do głów w projektach Francuza.

Michalina Murawska
  1. Styl życia
  2. Wedding
  3. Bajeczny ślub Jacquemusa i Marco Maestriego
Proszę czekać..
Zamknij