Znaleziono 0 artykułów
20.04.2023

Magda Butrym wśród najgorętszych marek rankingu Lyst

20.04.2023
Fot. Getty Images

Platforma Lyst opublikowała swój kwartalny ranking najgorętszych marek oraz najpotężniejszych graczy w branży mody. Na liście znalazła się polska projektantka, którą kochają gwiazdy Hollywood – Magda Butrym.

Platforma sprzedażowa Lyst, z której korzysta ponad 200 milionów użytkowników, analizuje tendencje zakupowe, prezentując je później w kwartalnych rankingach. W ten sposób potrafi przewidzieć, co w najbliższych sezonach stanie się obiektem pożądania internautów. Znalezienie się na liście jest więc wielkim wyróżnieniem.

Lyst wyróżnia Magdę Butrym: To marka, którą trzeba obserwować

Kwartalny ranking zaskakuje nie tylko ze względu na ogromną rozbieżność trendów, ale też na obecność w nim brandu polskiej projektantki. Magda Butrym została nazwana jedną z przełomowych marek, która najszybciej zdobywa popularność w sieci. Według Lyst, jej sukces to ogromna zasługa rekomendacji gwiazd i influencerów, którzy coraz częściej na wielkie wyjścia wybierają projekty Polki.

Lyst umieścił Magdę Butrym obok Khaite oraz Ann Demeulemeester, która pod sterami Ludovica de Saint Sernina stała się jedną z najbardziej pożądanych przez gwiazdy marek. Brand polskiej projektantki został określony mianem „przełomowej marki, którą warto obserwować”, a liczba jej wyszukiwań wzrosła o 76 proc. w porównaniu do poprzedniego sezonu. Za hit sprzedażowy uznana została mini sukienka, w której pokazały się Hailey Bieber, Rihanna i Sydney Sweeney.

 

Katarzyna Mizera
Proszę czekać..
Zamknij