Znaleziono 0 artykułów
16.05.2022

Redakcja poleca: „Ozark”, wzruszający album i cykl wideo o wnętrzach

16.05.2022
Fot. Materiały prasowe

Coraz cieplejsze i dłuższe dni przynoszą nową energię i chęć zmian. Garść inspiracji zapewnią cykl wideo o wnętrzach, spacery uprzyjemnią ulubione płyty ze Spotify, a porcji wzruszeń dostarczy album z fotografiami zakochanych.

Album: „Loving: A Photographic History of Men in Love 1850s-1950s”, wyd. Five Continents Editions

Fot. Materiały prasowe

Autorzy Hugh Nini i Neal Treadwell przez 20 lat kompletowali kolekcję fotografii, w której, jak mówią, mają dziś niemal trzy tysiące zdjęć par jednopłciowych. Kilkaset z nich, czułych, czasem zabawnych, znalazło się w albumie. Wykonane niemal na całym świecie, m.in. w Australii, Bułgarii, Kanadzie, Francji, Japonii, Łotwie, Stanach Zjednoczonych czy Rosji, zostały odnalezione na pchlich targach, w rodzinnych archiwach, czy na aukcjach. Powstały w latach 1850–1950, często kiedy związki jednopłciowe były karalne. Dostarczą wzruszeń nie tylko 17 maja – w Międzynarodowym Dniu Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii.

Design: Cykl wideo z polskimi twórcami „Open the door for Tubądzin”

Fot. Materiały prasowe

Cykl wideo marki Tubądzin pozwala zajrzeć do, zwykle niedostępnych, domów oraz pracowni polskich przedstawicieli świata sztuki, architektury i mediów – zobaczyć ich podejście do projektowania, posłuchać historii związanych z miejscami, w których spędzają czas, a także opowieści, jak wnętrza i ich aranżacje wpływają na ich nastrój oraz proces twórczy. To także spora porcja wiedzy na temat urządzania przestrzeni i garść inspiracji. Bohaterką pierwszego odcinka jest Katarzyna Szostakowska, projektantka wnętrz, założycielka serwisu wnętrzarskiego PoliszDesign by Kate & Co. Wszystkie można oglądać na YouTubie na kanale Grupy Tubądzin oraz na profilach marki na Facebooku i Instagramie.

Serial: „Ozark”, druga część czwartego sezonu

Fot. Materiały prasowe

Czy Byrdeowie w końcu uwolnią się ze szponów kartelu? Kto jeszcze nie obejrzał finałowego sezonu hitu Netfliksa, powinien nadrobić czym prędzej. Rzadko który serial trzyma wysoki poziom przez wszystkie serie – twórcom „Ozark” się to udało. Historia porusza do ostatnich minut, problemy się piętrzą, trup – ściele gęsto. A na deser świetnie zagrane postaci: Jason Bateman w roli Martyego Byrdea, Laura Linney jako Wendy Byrde i przede wszystkim, Julia Garner (Anna Delvey z „Kim jest Anna?) jako Ruth Langmore. Będziemy tęsknić.

Uroda: Dermokosmetyki Me & Derm

Fot. Materiały prasowe

Me & Derm to marka kosmetyków, która powstała z myślą o pielęgnacji każdego rodzaju skóry, ale przede wszystkim tej z problemami – suchej, naczynkowej, czy z widocznymi oznakami starzenia. Stworzone przez naukowców, zawierają opatentowany biopolimer Dibushield Pro-Heal™ o silnym działaniu anti-pollution, które chroni przed szkodliwym działaniem zanieczyszczonego powietrza. Czego, niestety, potrzebuje większość z nas.

Muzyka: Spotify Premium w Klubie CCC

Fot. Materiały prasowe

Konto Premium w Spotify to nie lada gratka – dostęp do platformy z muzyką i podcastami bez reklam i ograniczeń z dowolnego miejsca na ulubionym sprzęcie, bo usługa dostępna jest na smartfony, komputery, tablety, głośniki, a nawet zestawy samochodowe. Co więcej, Spotify Connect pozwala sprawnie przekazać odtwarzane utwory pomiędzy nośnikami. A teraz najlepsze: członkowie Klubu CCC o statusach Silver i Gold dostają za darmo dostęp do konta Spotify Premium przez trzy miesiące, a ci, którzy dopiero dołączają – dwa. 

Klubowicze na wstępie są na poziomie Standard, jednak każde zakupy to kolejny krok do wyższych statusów (właśnie Silver, a następnie Gold), a także rabatów. Klub CCC to też wygoda i nowe możliwości: brak fizycznej karty klubowicza, bezpłatne dostawy i zwroty bez paragonu do 120 dni.

Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Redakcja poleca: „Ozark”, wzruszający album i cykl wideo o wnętrzach
Proszę czekać..
Zamknij