Znaleziono 0 artykułów
02.05.2021
Artykuł sponsorowany

Trzy zabiegi w jednym

02.05.2021
Fot. Materiały prasowe

Prace nad innowacyjnym patentem endermologie® Alliance, służącym naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek, zajęły francuskiej firmie LPG 30 lat. W technologii połączono trzy aspekty: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry.

Technologia endermologie® Alliance to najnowsze osiągnięcie francuskiej marki LPG. W połączeniu z właściwościami unikalnych urządzeń do naturalnej stymulacji i regeneracji komórkowej, opierających działanie na masażu podciśnieniem, tworzy terapię, która odpowiada na indywidualne potrzeby.

Fot. Materiały prasowe

Opracowana przez markę LPG technologia łączy w jednym zabiegu i jednej głowicy aż trzy aspekty, które w walce o uzyskanie najlepszych efektów zabiegowych zdają się być najistotniejsze. W efekcie, jednocześnie możemy redukować tkankę tłuszczową, wygładzać cellulit i ujędrniać skórę. Wzbogacenie rolki w głowicy zabiegowej o zmotoryzowaną klapkę pozwoliło dodatkowo na skrócenie czasu zabiegu. Nie stracił on jednak na precyzyjności i skuteczności. Terapia endermologie® Alliance o działaniu wyszczuplająco-antycellulitowym, mimo intensywnej stymulacji tkanek, relaksuje ciało.

W trakcie zabiegu endermologie® Alliance przesuwająca się po ciele głowica masująca pod wpływem podciśnienia tworzy fałdy skórne, które za pomocą elektronicznie sterowanych rolek poddawane są masażowi, zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz. Pełna efektywność głowic osiągana jest dzięki ruchom znajdujących się wewnątrz niej rolek, obrotowym oraz względem siebie. Przez dostarczane do powierzchni skóry mikroimpulsy fibroplasty ulegają pobudzeniu i mobilizują się do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Proces pobudza też krążenie i metabolizm. Podobne działanie charakteryzuje moduł do zabiegów ERGOLIFT, przeznaczony do dynamicznej stymulacji komórek skóry w obrębie twarzy i szyi.

Fot. Materiały prasowe

Mimo konieczności ubrania się na czas zabiegu w specjalny kostium, innowacyjny system marki LPG opracowano z myślą o poszanowaniu każdego rodzaju skóry, również tej delikatnej, włóknistej czy pozbawionej elastyczności oraz wzbogacono o dodatkowe akcesoria. Sensor Identyfikacji Skóry Alliance umożliwia przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki. Tablet pozwala z kolei kontrolować cały proces terapeutyczny, począwszy od wprowadzenia danych pacjenta przez diagnozę tkanki w obszarach zabiegowych po rekomendację protokołów zabiegowych z ustawieniem trybu leczenia. Daje to gwarancję wysokiego standardu bezpieczeństwa zabiegu oraz możliwość dopasowania go do różnych problemów terapeutycznych. Łagodny przebieg terapii, której efekty pojawiają się stopniowo i harmonijnie, czyni ją narzędziem przeznaczonym do stosowania nie tylko w medycynie estetycznej, lecz także sportowej czy fizjoterapii.

Fot. Materiały prasowe

Wśród wskazań do stosowania terapii endermologie® Alliance wymienia się chęć wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki, poprawy jędrności skóry na różnych obszarach, redukcji cellulitu i odmłodzenia. Wśród przesłanek terapeutycznych wymienia się obrzęki, zastoje, blizny oraz bóle mięśniowo-stawowe.

Zdaniem Katarzyny Nadolnej, dyrektor generalnej ITP SA reprezentującej markę LPG w Polsce, „endermologie® to nie tylko zabieg, lecz także styl życia, który pozwala na długo zachować młody i atrakcyjny wygląd, dobre samopoczucie i zdrowie”.

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij