Znaleziono 0 artykułów
21.10.2019

Rejestracja na panele podczas Shopping Experience powered by Vogue Polska

21.10.2019
(Fot. Materiały prasowe)

26 i 27 października na naszych czytelników i klientów The Designer Gallery w Galerii Mokotów czeka wyjątkowe wydarzenie. W przestrzeniach jednego z najlepszych centrów handlowych w kraju powstanie Strefa „Vogue Polska”, Strefa Beauty, a w wybranych butikach styliści związani z magazynem będą opowiadać o najnowszych trendach. Co więcej, na gości butików będą czekać niespodzianki przygotowane przez „Vogue Polska”. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni odbędą się także panele z ekspertami z branży mody i urody. Można się na nie rejestrować już teraz.

SOBOTA 26 października 2019

Kariera modelki

Opis: Jak rozpocząć pracę w zawodzie? Kim jest skautka, a kim agentka? Jak wybrać agencję i po czym można się zorientować, że jest dobra? Czy telewizyjny show jest najlepszym startem w tym zawodzie? Czy do bycia modelką można się przygotować? Czy wiek ma na starcie znaczenie? Opowiemy o najważniejszych różnicach między pracą na sesjach i na pokazach, a także o tym, jak wygląda fashion week od kulis. Sprawdzimy też, jakie zadania czekają modelkę, czego może wymagać fotograf podczas sesji, i, co najważniejsze, kiedy powiedzieć „nie” (modeling w czasach #TimesUp i #MeToo).

Prowadząca: Joanna Lorynowicz
Paneliści: Magda Wunsche i Agnieszka Samsel, Paweł Walicki (Warsaw Creatives), Maja Salomon (D’Vision), Joanna Maćkowiak (D’Vision)
Godzina: 12:00
Miejsce: Warsaw Concept Store w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Zawód: stylista 

Opis: Prestiż, podróże, spotkania z ciekawymi ludźmi (kolejność dowolna) to zalety pracy stylisty. A jakie są jej wady? Jak zmienił ten zawód Instagram? Jak wygląda współpraca stylistów z największymi markami, magazynami i gwiazdami? I wreszcie, jak zostać jednym z nich? To tylko część pytań, które zadamy najlepszym i najbardziej doświadczonym stylistkom w Polsce.  

Prowadząca: Maja von Horn
Paneliści: Karolina Gruszecka, Ewelina Gralak, Dagmara Radzikowska, Anna Poniewierska
Godzina: 14:00
Miejsce: Warsaw Concept Store w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Instagram 3.0. Praktyczne porady dla tych, którzy chcą zostać mistrzami mediów społecznościowych.

Opis: Chociaż Facebook nadal pozostaje najpopularniejszym medium społecznościowym, to o Instagramie mówi się jako o przyszłości branży. Aplikacja oferująca coraz szerszy wachlarz narzędzi do e-commerce’u i rosnącą siłę influencer marketingu, ze swoją pierwotną wersją ma już jednak niewiele wspólnego. Co czeka nas na Instagramie w 2020 roku? Czy liczby mają jeszcze znaczenie? Co decyduje o sukcesie? Jak stworzyć atrakcyjny komercyjnie, ale jednocześnie autentyczny profil? Co robić, a czego unikać? Opowiedzą o tym nasi goście.

Prowadząca: Michalina Murawska
Paneliści: Red Lipstick Monster, Ciocia Liestyle, Olivia Kijo, Jessica Mercedes Kirschner
Godzina: 16:00
Miejsce: Warsaw Concept Store w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Warsztaty florystyczne

Opis: Stwórz swój własny bukiet. Na warsztatach poznasz podstawy układania bukietów, dowiesz się co zrobić aby kwiaty cięte, zachowały dłużej świeżość w wazonie a na koniec stworzysz własną kompozycję, którą zabierzesz ze sobą, by cieszyć się pięknem kwiatów sezonowych w domu. 

Godzina: 13:00; 15:00; 17:00
Miejsce: pasaż przy sklepie Peek & Cloppenburg w Galerii Mokotów

Niedziela 27 października 2019

Nasze talenty na eksport: o sukcesach Polaków i polskich marek na świecie

Opis: Polskie kosmetyki zdobywają międzynarodowe nagrody. Rodzime marki mody otwierają butiki w metropoliach świata i zyskują rzesze wiernych klientek. Nasi fotografowie pracują dla największych tytułów, a modelki już od dawna pojawiają się na okładkach kultowych pism i chodzą w najlepszych pokazach. Jak się osiąga taki sukces? Czy ciężko jest konkurować z globalnymi graczami? Na jakie przeszkody natrafili ci, którzy od początku mieli ambicje, żeby działać także poza Polską? Co międzynarodowe uznanie zmienia w postrzeganiu marki na krajowym rynku? O tym wszystkim opowiedzą zaproszeni goście.

Prowadząca: Hanna Rydlewska
Paneliści: Brygida Kubiś i Justyna Przygońska (The Odder Side), Milena Inglot (Doradca Zarządu marki Inglot), Joanna Łodygowska (Szefowa Komunikacji Dr Irena Eris), Magda Chachlica (Model Plus)
Godzina: 12:00
Miejsce: Warsaw Concept Store w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Taniec jako motyw w modzie

Opis: Baletki, tiulowe spódnice i wysokie koczki – to na pewno. W jaki jeszcze sposób moda inspiruje się baletem? Co czerpie z disco i flamenco, a co z tańca towarzyskiego? Czy muzyka na pokazie musi różnić się od tej do tańca? Czy to prawda, że najlepsze modelki próbowały w młodości zostać primabalerinami? Ile jest tańca w modzie, i odwrotnie zmierzą choreografka i producentka pokazów i Dyrektor Artystyczna The Designer Gallery Katarzyna Sokołowska, blogerka Harel i dziennikarz Marcin Różyc. 

Prowadzący: Piotr Zachara
Paneliści: Harel, Katarzyna Sokołowska, Marcin Różyc, Mariusz Przybylski
Godzina: 14:00
Miejsce: Warsaw Concept Store w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Co sprzedaje modę?

Opis: Już po zakupach? Zapraszamy więc na panel, który pozwoli wam zrozumieć, dlaczego kupiliście akurat to, co kupiliście. Eksperci i doświadczeni gracze rynku mody opowiedzą o tym, co (i kto) sprzedaje modę. Media tradycyjne czy społecznościowe? Ambasadorki czy influencerki? Kolekcja czy opowiedziana wokół niej historia? A może wszystko po trochu?

Prowadząca: Aleksandra Boćkowska
Paneliści: Anna Puślecka (dziennikarka, Dyrektor Kreatywna i osoba odpowiedzialna za media relations KTW Fashion Week), Michał Zaczyński (dziennikarz, bloger, wykładowca), Monika Kędziora i Bartek Korzeniowski (właściciele marki Acephala), Dorota Paśniewska (Specjalista PR GPoland)
Godzina: 16:00
Miejsce: Warsaw Concept Store w The Designer Gallery w Galerii Mokotów

Warsztaty florystyczne

Opis: Stwórz swój własny bukiet. Na warsztatach poznasz podstawy układania bukietów, dowiesz się co zrobić aby kwiaty cięte, zachowały dłużej świeżość w wazonie a na koniec stworzysz własną kompozycję, którą zabierzesz ze sobą, by cieszyć się pięknem kwiatów sezonowych w domu. 

Godzina: 13:00; 15:00
Miejsce: pasaż przy sklepie Peek & Cloppenburg w Galerii Mokotów

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij