Znaleziono 0 artykułów
22.08.2023

Rihanna i A$AP Rocky po raz drugi zostali rodzicami

22.08.2023
(Fot. Getty Images)

Rihanna i A$AP Rocky po raz drugi zostali rodzicami. Po narodzinach syna RZA Athelstona Mayersa w maju 2022 roku, młodzi rodzice powitali na świecie drugiego chłopca. 

Pierwsza ciąża Rihanny i imię syna

Gwiazdy lubią zaskakiwać. Często ogłaszają ciążę na Instagramie, na okładkach magazynów lub na czerwonych dywanach.  Informacją o swojej pierwszej ciąży Rihanna podzieliła się w styczniu 2022 roku. Piosenkarka i raper A$AP Rocky opublikowali wtedy sesję zdjęciową autorstwa Milesa Diggsa, która odbyła się pod mostem Williamsburg na Manhattanie. Przyszła mama pozowała w rozpiętej, puchowej kurtce z kolekcji Karla Lagerfelda dla Chanel na jesień 1996 roku. Odsłonięty brzuch ozdabiały warstwy łańcuchów z perłami i naszyjnik Christiana Lacroix. Cztery miesiące później młodzi rodzice ogłosili narodziny syna, RZA Athelstona Mayersa.

Rihanna ogłosiła drugą ciążę podczas występu na Halftime Super Bow

13 lutego 2023 roku piosenkarka wystąpiła podczas rozgrywek Super Bowl. To jednak nie występ artystki ani zjawiskowa choreografia przyciągnęły uwagę fanów i mediów, a stylizacja artystki w ognistym odcieniu, która podkreślała jej zaokrąglony brzuch. Artystka wystąpiła w oversize'owym płaszczu Alaïa oraz w kombinezonie Loewe z charakterystycznym odlewem biustu. Z widowni oklaskiwał ją A$AP Rocky, który w wywiadach wielokrotnie podkreślał, że z partnerką świetnie odnajdują się w roli rodziców. 

Jak donosi portal TMZ, syn pary przyszedł na świat w połowie sierpnia 2023 roku. Imię dziecka nie jest jeszcze znane.

Ciążowy styl Rihanny

I podczas pierwszej, i drugiej ciąży Rihanna otwarcie eksponowała brzuszek, niejednokrotnie pokazując się w odważnych, a nawet kontrowersyjnych stylizacjach. Krótkie mini i sportowe kurtki, naked dress Alaïa z gali wręczenia Oscarów, czy transparentna suknia projektu Marii Grazii Chiuri dla Diora – to tylko niektóre looki, które zwróciły uwagę branży mody.

Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Rihanna i A$AP Rocky po raz drugi zostali rodzicami
Proszę czekać..
Zamknij