Znaleziono 0 artykułów
19.05.2022

Rihanna i A$AP Rocky zostali rodzicami

19.05.2022
(Fot. Getty Images)

Gwiazdorska para – Rihanna i A$AP Rocky – doczekali się pierwszego dziecka. Amerykańskie media podają, że wokalistka urodziła 13 maja w Los Angeles. Ciążę zakochani ogłosili w styczniu tego roku.

Rihanna i A$AP Rocky zostali rodzicami! Para zakochanych ogłosiła ciążę w styczniu tego roku, gdy ona pokazała zaokrąglony brzuch w różowym looku Chanel. Kolejne stylizacje RiRi budziły powszechny zachwyt, a w wywiadzie okładkowym dla amerykańskiego „Vogue’a” gwiazda opowiedziała o swoim podejściu do mody. – Nie mam zamiaru rezygnować ze swojego stylu, bo jestem w ciąży. Wręcz przeciwnie, w tym wyjątkowym momencie chcę pokazać, że czuję się świetnie – mówiła. Możliwe, że odziewając brzuch w przezroczystości, koronki i bieliźniane sukienki albo zupełnie odsłaniając krągłości, Rihanna na zawsze zmieniła stosunek kobiet do ciążowych strojów.

Amerykańskie media podają, że pierwszy potomek pary przyszedł na świat 13 maja w Los Angeles. Więcej na razie nie wiadomo. Nieznana jest ani płeć, ani imię dziecka. Źródła podają, że młoda mama czuje się dobrze i świetnie odnajduje w nowej roli. Ostatnio widziano RiRi publicznie pod koniec kwietnia w kreacji Miu Miu.

Anna Konieczyńska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Rihanna i A$AP Rocky zostali rodzicami
Proszę czekać..
Zamknij