Znaleziono 0 artykułów
27.03.2020

Rihanna nareszcie powraca do muzyki

27.03.2020
(Fot. Getty Images)

Ostatnią płytę, „Anti” RiRi wydała w 2016 roku. Zanim światło dzienne ujrzy kolejny jej album, nagrała piosenkę „Believe It” z PartyNextDoor, który stale współpracuje m.in. z Drake'iem. 

Rihanna nie narzeka na brak zajęć. Jednocześnie prowadzi imperium kosmetyczne Fenty Beauty i markę odzieżową w ramach koncernu LVMH. Niezmiennie angażuje się także w działalność społeczną. Kilka dni temu przekazała pięć milionów dolarów na walkę z koronawirusem. Datek Clara Lionel Foundation trafił na konta Direct Relief, Partners In Health, Feeding America, the International Rescue Committee i Solidarity Response Fund Światowej Organizacji Zdrowia.

Fani nie mogą się jednak doczekać jej kolejnego albumu. Rihanna milczy już od prawie czterech lat, gdy ukazało się „Anti”. Podobno pracuje nad piosenkami reggae. Podobno spędza już czas w studio. Podobno do współpracy zaprosiła The Neptunes, czyli producentów Pharrella Williamsa i Chada Hugo. Póki co jednak musimy się zadowolić wspólnym kawałkiem RiRi i kanadyjskiego artysty PartyNextDoor. Na jego nowej płycie „PARTYMOBILE” wokalistka śpiewa w miłosnym duecie „Believe It”. Dynamiczna, choć romantyczna piosenka ma szansę stać się przebojem. W tym tygodniu RiRi pojawiła się obok m.in. Drake'a, współpracownika swojego i PartyNextDoor w live streamie na profilu instagramowy DJ-a Spade'a, gdzie też zapewniała, że działa nad płytą. W oczekiwaniu na album, słuchamy „Believe It”.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij