Znaleziono 0 artykułów
26.07.2022

Rihanna w stylu gothcore

26.07.2022
Fot. Getty Images

Rihanna to kolejna gwiazda, która zdecydowała się na stylizację, w której w centrum uwagi znalazł się wyrazisty gorset. Na wyjście z ukochanym, A$AP’em Rockym, założyła granatowy model ze stożkowymi miseczkami, w stylu kultowego gorsetu Madonny z lat 90. od Jean Paul Gaultier.

Gorsety ponownie powróciły do kobiecych szaf. Tym razem nie kojarzą się jednak ze zniewoleniem z dawnej epoki. Zreinterpretowane przez współczesne kobiety, stały się symbolem siły. Są jednym z najpopularniejszych motywów z wybiegów. Lansują je Prada, Versace czy Givenchy. Koronkowe, z usztywnianymi miseczkami, czy w wersji lateksowej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Robert Barbera (@papculture)


Po gorsety chętnie sięgają również gwiazdy. Wśród nich jest Rihanna, która na wyjście z A$APem Rockym w Nowym Jorku, wybrała seksowny model w metalicznym, granatowym odcieniu od Jean Paula Gaultier. Stylizacje uzupełniła skórzanym płaszczem, legginsami, zamszowymi szpilkami i torebką Diora, utrzymanych w ciemnej kolorystyce. Towarzyszący jej raper postawił na casualowy look. Na białą koszulkę zarzucił granatową marynarkę, do której dobrał koszykarskie spodenki i sportowe buty.

W maju tego roku, Riri i A$AP Rocky zostali rodzicami. – Mam nadzieję, że wychowam dziecko z otwartym umysłem. Nie człowieka, który dyskryminuje. Oczywiście nie będzie święte. Myślę realistycznie. Chcę po prostu mieć dobre dziecko ze świetnymi rodzicami – zdradził raper portalowi „Dazed & Confused”.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Rihanna w stylu gothcore
Proszę czekać..
Zamknij