Znaleziono 0 artykułów
14.07.2022

Rihanna w sneakersach sezonu

14.07.2022
Fot. Getty Images

Przez ostatnie miesiące ciąży Rihanna zachwycała stylizacjami, w których dumnie eksponowała brzuch. Teraz jednak, kiedy jej syn jest już na świecie, wydaje się wracać do stylu, który prezentowała, gdy jeszcze nie chciała informować fanów o tym, że jej rodzina się powiększy – wygodnych bluz i oversize’owych kurtek, jak w lipcu w Londynie na wystawie prac Fridy Kahlo i Diego Rivery.

Zanim Rihanna w styczniu 2022 roku ogłosiła, że z A$AP-em Rockym spodziewają się dziecka, przez kilka miesięcy widywana była głównie w obszernych bluzach i oversize’owych kurtkach, m.in. skórzanej od Prady czy parce Balenciagi. Teraz, po tym jak w maju Rihanna urodziła syna, wydaje się wracać do tego stylu. Na londyński Wireless Festival, gdzie na początku lipca towarzyszyła partnerowi, wybrała czarną puchową kurtkę Prady wykończoną piórami. Na casualową stylizację zdecydowała się także później.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fever UK (@fever_uk)


13 lipca, również w Londynie, wybrała się z kolei na wystawę „Mexican Geniuses”. Prace Fridy Kahlo i Diego Rivery oglądała w czarnej stylizacji. Gwiazda zestawiła dżinsy z oversize’ową bluzką z rozszerzanymi rękawami. Koronkowe falbany, które je zdobiły, i masywny naszyjnik sprawiły, że look, choć prosty, był bardzo efektowny. Stylizację piosenkarka uzupełniła najbardziej pożądanymi sneakersami lata 2022 – modelem Samba z kolekcji, która powstała we współpracy marki adidas z Grace Wales Bonner – angielską projektantką jamajskiego pochodzenia. Gwiazda postawiła na biały model z zielonymi akcentami.

Julia Widuch
Proszę czekać..
Zamknij