Znaleziono 0 artykułów
14.03.2022

Rihanna w metalicznym komplecie Coperni

14.03.2022
Rihanna (Fot. Getty Images)

Rihanna to jedna z najbardziej stylowych kobiet w show-biznesie. Od kiedy piosenkarka ogłosiła, że z A$AP Rockym spodziewają się dziecka, wybiera kreacje, które podkreślają ciążowe krągłości. Na otwarcie kolejnego sklepu swojej marki kosmetycznej Fenty Beauty w Los Angeles założyła metaliczny crop top.

Rihanna jest nie tylko uznaną piosenkarką. W 2017 roku gwiazda założyła firmę kosmetyczną Fenty Beauty. Marka szybko zyskała uznanie klientek – w sierpniu 2021 roku magazyn „Forbes” ogłosił piosenkarkę miliarderką, szacując, że z 1,7 mld dol. jej majątku większość, bo 1,4 mld dol., pochodzi ze sprzedaży kosmetyków.

(Fot. Getty Images)

Na otwarcie kolejnego sklepu z kosmetykami Fenty Beauty w Los Angeles gwiazda przybyła w metalicznym komplecie z kolekcji Coperni na sezon wiosna–lato 2022. Stylizacja składała się z crop topu wiązanego z przodu na krzyż i sięgającej ziemi spódnicy wyszywanej kryształkami. Rihanna uzupełniła look diamentową biżuterią, a talię podkreśliła srebrnym łańcuszkiem. Włosy spięła w wysokiego, gładkiego kucyka, makijaż oczu zaś wykonała metalicznym eye-linerem.

Początkowo ciążowe kreacje były dla mnie wyzwaniem. Teraz sprawiają mi dużą frajdę. Cieszę się, że nie muszę ukrywać brzuszka. Kiedy czuję się pulchna, myślę: „to nieważne, to jest dziecko!”. (…) Czasem leżałabym na kanapie cały dzień, ale wystarczy, że założę coś seksownego, i od razu czuję się lepiej – mówiła Rihanna w lutym w rozmowie z „People”.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij